Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. spalio 20 d., antradienis

GOSH Fresh UP sausas šampūnas plaukamsSveikos, mielosios. :) Antradienio skaitiniams jums siūlau įrašą apie GOSH Fresh UP sausą šampūną plaukams. Šis sausas šampūnas ypatingas tuo, kad yra skirtas brunetėms. Taigi, dalinuosi savo įspūdžiais bei įžvalgomis apie jį. :)


Pradėkime nuo to , kad įprastą plaukų šampūną jokiais būdais negalima pakeisti sausu šampūnu ir jis neturėtų būti įprasto šampūno pakaitalu, kadangi jis yra skirtas tik ekstra atvejams, kai nėra jokios galimybės išsiplauti galvą ir, kai jūsų plaukai atrodo tragiškai (Puikus pavyzdys gali būti multivitaminai. Jais negalima pakeisti įprasto maisto , tačiau jie papildo mūsų racioną svarbiais mikroelementais. Taip ir su šiuo sausu šampūnu. Jis yra kaip papildoma plaukų priežiūros priemonė. ). Tokiems gyvenimo atvejams, šis šampūnas tinka idealiai, nes atskuba į pagalbą pirmas ir puikiai susitvarko su užduotimi. Šis produktas yra didelis išsigelbėjimas keliaujantiems , nes iš savo patirties žinau, kad tikrai ne visada pavyksta susitvarkyti plaukučius, o rankinėje įmestas sausas šampūnas - idealus sprendimas. Sausas šampūnas pateiktas dezodoranto principu, turime 150ml, kaina ~ 9,56 eur, tinka visų tipų plaukams ( tačiau tik brunetėms). Milteliai yra rudos spalvos, užpurškiau ant rankos, kad galėtumėte pamatyti apie ką aš čia kalbu.:)
Priemonės kvapas man labai patiko, neaitrus, o kaip tik labai švelnus. Man, kaip brunetei, labai svarbu, kad nesimatytų baltų miltelių ant plaukų, o kadangi šio turimo Gosh milteliai rudi, tikrai nieko nesimatė. Sausas šampūnas gerai sugėrė riebalą esantį ant plaukų, todėl plaukai atrodė , kaip ką tik išplauti, kvepiantys bei minkšti. Taip pat pastebėjau didesnį plaukų purumą. Esu naudojusi ir Batiste sausus šampūnus, kurie nepasakyčiau , kad man patiko absoliučiai visi, tačiau kainos ir kokybės santykis tikrai geras. Šis turimas Gosh kainuoja daugiau, todėl jei rinktis tarp Batiste rudaplaukėms skirto sauso šampūno ir šio, aš pasirinkčiau Gosh, nes jis tobulas pasirinkimas tamsiaplaukėms. Jei aš būčiau blondinė, manau pasirinkčiau Batiste, nes priemonės visų pirma yra daugiau 200ml, kaina vos ne perpus mažesnė ir kokybė puiki (kalbu apie sausą šampūną šviesiems plaukams, taip pat Original tikrai neblogas).


Viską apibendrinant, sausi šampūnai niekuomet nepakeis tikro plaukų plovimo, tačiau tikrai pagelbės tais atvejais, kai jo labai reikia. Beje, sausi šampūnai gali sukelti niežulį, todėl jei turite labai jautrią galvos odą, nepatarčiau jų naudoti.

Šį sausą šampūną galite įsigyti Kosmada bei Kristiana parduotuvėse.

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą