Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. spalio 26 d., pirmadienis

Mano namai kvepia „TERZO CERCHIO“ kvapu iš barborosnamai.com O kuo kvepia jūsų namai?


Kvapai yra svarbi harmoningos namų aplinkos detalė. Namų kvapas pasitinka tik pravėrus lauko duris ir sukuria pirmą įspūdį. Subtilus švelnus aromatas gali padėti susikurti norimą energiją arba atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos. Mano tinklalapyje atsirado nauja tema - NAMAI, kurioje jums pasakosiu apie mano namų jaukumą, naujus pirkinius, interjero detales , žodžiu, viską, kas susiję su namais. :) Kvapas namams suteikia daug jaukumo ir yra svarbus, nors ir nematomas, interjero akcentas. Šiandien jums papasakosiu apie prabangų bei išskirtinį kvapą namams, kuris mane kas kart pasitinka vos tik įžengus pro duris.:) 


Po šią barborosnamai.com parduotuvę naršiau labai ilgai, kadangi vis ieškau savo namų interjerui kažko naujo ir įdomaus. Ši parduotuvė išsiskiria prabangos pojūčiu bei išskirtinumu. Toks jausmas , kad kiekvienas čia parduodamas daiktas yra antikvariatas. :) 

Šios parduotuvės savininkė pasakoja, kad daug metų teko ieškoti savo namams jaukumo ir tikro subtilaus grožio. Ir visa tai ji rado savo meilėje Italijoje… Pradžia buvo savi namai, į kuriuos užsukę draugai nelikdavo abejingi… Prašydavo ir jiems parvežti su meile pagamintų žalvario daiktų.
Su laiku atėjo suvokimas, kad visa tai labai tikra ir ilgaamžiška. Taip nejučia pomėgiai ir silpnybės tikriems, gražiems daiktams virto „Barboros namais“. Kiekvieni namai yra unikalūs, todėl kurkite savuosius, o šitą kūrybinį kelią galime nueiti kartu! Tikri daiktai nesensta, metams bėgant jie darosi vis gražesni ir brangesni!, - pasakoji ji. 


KODĖL BARBOROS NAMAI?
Barbora – tai moteris, mama, žmona, močiutė! Tai ryšys iš praeities… Nesumeluota emocija, pakylėta būsena.
Namai – ten, kur visada norisi grįžti, kur užaugę vaikai randa jaukumą ir šilumą, apsupti prisiminimus keliančių vertingų daiktų.

„Barboros namai“ – tiems, kuriems svarbi kokybė ir praktiškumas, kuriems daiktai iš kartos į kartą bus vertinami ir paliks išliekamąją vertę!


Man labai patiko filosofija, kurią transliuoja ši parduotuvė. Jei galėčiau, turbūt nusipirkčiau viską iš jos, nes nebuvo nei vieno daikto, kuris man nepatiktų. Čia galima rasti reikmenis virtuvei, vonios kambariui, interjerui, šviestuvus ir tt. 

Tačiau kol kas nelaimėjau aukso puodo, todėl reikia pirkti tai, ko tikrai reikia. :) 
Apie kvapą namas jau galvojau ilgai, tačiau ne apie bet kokį, ir šį kartą "Airwick" ar kiti gan pigūs kvapai man netinka. Norėjau prabangaus, kokybiško ir tokį radau būtent čia. Iš visų siūlomų kvapų išsirinkau turbūt patį skaniausią - 
„TERZO CERCHIO“ TREČIAS APSKRITIMAS. UŽUODŽIAMOS: vaisių, vanilės.VIRŠUTINĖS NATOS: bananas, žemuogė. VIDURINĖS NATOS: romas iš Antilų, kokosas, ryškūs prieskoniai. PAGRINDINĖS NATOS: Madagaskaro vanilė, karamelė. Aš esu saldžių kvapų mėgėja ir jūs net neįsivaizduojate kaip skaniai kvepia šis kvapas namams. Tai kažkas tobulo...Kai perskaičiau , kad šiame kvape galima atrasti vanilės, banano bei romo kvapą, iš karto supratau, kad tai puikus variantas ir aš jo noriu. Stiklinis buteliukas atrodo labai prabangiai, retro stiliaus. Buteliuko talpa 250ml, kaina ~ 53 eur, buteliukas uždaromas kamščiu. Itališki namų kvapai, senovinio stiliaus buteliukuose ir bambukinėmis lazdelėmis. Lazdeles reikia pamerkti į buteliuką, tokiu būdu skleidžiamas malonus aromatas. Pirmą kartą įmerkus lazdeles, po pusvalandžio jas reikia apversti ir tada kiekvieną dieną ar rytą su kvapais ,,sveikintis“ juos apverčiant! Jeigu kvapo pakanka galima versti tik kelias lazdeles. Kvapus geriausia laikyti komodos aukštyje, pageidautina ne prieš tiesioginius spindulius. Jeigu kvapai neskleidžia aromato reikia keisti vietą. Tikrai neesu turėjusi tokio prabangaus kvapo, namai be galo skaniai kvepia ir visi atėję į svečius klausia, kas gi čia per aromatas. :) Šis kvapas yra tikras eksliuzyvas ir jei kas nors manęs paklaustų kokie patys nerealiausi kada nors turėti namų kvapai aš vienareikšmiškai atsakyčiau, kad šie. Jų kaina tikrai nėra maža, tačiau geram daiktui reikia pataupyti. Kad mažiau naudotųsi kvapas, kai nereikia išimu lazdeles bei uždarau su dangčiu buteliuką. Išimtos lazdelės dar skleidžia įsigėrusių kvapų aromatą. Tokiu būdu aš taupau šį gėrį, juk tai prabangi prekė, todėl ir elgtis su ja reikėtų atitinkamai.:) Kvapai sužadina atsiminimus, turi gaivinamą, raminamą ar tonizuojantį poveikį. Kvapai netgi turi įtakos mūsų nuotaikai. Taigi pasirinkite, kokiais kvapais praturtinsite savo namus. Kiekvienas iš mūsų galime sukurti namuose jaukumą ir šventinę nuotaiką.:) Labai rekomenduoju pauostyti bei palepinti save bei savo namus tokia prabangia dovana. :) 


Šį ar kitą kvapą galite įsigyti el.parduotuvėje http://www.barborosnamai.com/produkto-kategorija/kvapainamams/ bei Vilniuje UNLABEL parduotuvėje .

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

2 komentarai:

  1. Kaip tik dabar laukiu siuntos iš Anglijos su kvapais namams. Labai mėgstu įvairiausius kvapus, bet Lietuvoje kokybiškų dar nebuvau radusi. Na kitą kartą reikės apsilankyti ir pabandyti šioje įsigyti el.parduotuvėje.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Apie kvapus galima kalbėti ir rašyti daug, bet geriausia juos užuosti. :) Mano vonioje visada stovi ir kvepia įvairių aromatų kvapai. Svarbu, kad jie būtų kokybiški. Tai man tarsi suteikia jaukumo jausmą namuose.

    AtsakytiPanaikinti