Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. spalio 6 d., antradienis

Skincode Exclusive Cellular Power Concentrate Veido serumasSKINCODE taikliai apibūdina šie žodžiai: grynumas, patikimumas, odos grožio harmonijos siekiamybė ir, žinoma, akivaizdūs rezultatai. Noriu jus supažindinti su be galo prabangiu Skincode Veido serumu iš EXCLUSIVE veido priežiūros linijos. :)
Vadovaujantis bioinžinerinių technologijų pasiekimais, buvo patobulintas išskirtinis odos ląsteles energizuojantis koncentratas. Dabar šios priemonės formulė papildyta ACR G2 veikliaisiais komponentais, kurie dar efektyviau įsiskverbia į ląstelių vidų ir skatina jų atsinaujinimą.
Aš pasidomėjau kuo yra naudingas ACR G2 kompleksas mūsų odai. ACR kompleksas G2 - pagerina odos struktūrą, skatina kalogeno gamybą, kovoja su senėjimo požymiais, stiprina tarp ląstelinį sluoksnį, stangrina odą, skatina regeneracijos procesą, mažina raukšles. Koncentrato savybės pasižymi stipriu ir efektyviu ląstelių atsinaujinimą skatinančiu poveikiu, sudėtyje esantis vitaminas C skaistina, skatina kolageno gamybą bei saugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio. Šis serumas iš ties atrodo įspūdingai tiek savo išvaizda, tiek daug žadančiu poveikiu. Buteliukas iš stiklo, viduje yra pipetė su kuria labai patogu paimti nedidelį kiekį produkto. Juk tai koncentratas, todėl priemonės reikia labai nedaug. Konsistencija serumo skystumo, tūris - 30ml, kvapas labai malonus, kaina~ 60 eur. Man, iš tikrųjų, labai patiko šis serumas - odos būklė pagerėjo, tapo labai minkšta, tačiau kaina mano akimis yra tikrai didelė. Ne visos gali jį įpirkti, todėl moterims, kurios gali sau leisti tokią prabangą, tikrai patariu išbandyti, o toms , kurioms kaina atrodo kosminė, siūlyčiau išbandyti natūralius serumus veidui. Jų yra labai daug, tiesiog reikia pasiieškoti. Aš naudoju štai šį : http://www.puretouch.lt/veido-serumas-white-grape-avocado ir apie jį galite pasiskaityti mano bloge: http://groziopriemoniuapzvalga.blogspot.lt/2015/09/veido-serumas-white-grape-avocado-is.html tikrai puikus produktas, kuriuo esu labai patenkinta, o ir kainuoja per pus pigiau nei skincode, be to, yra visiškai natūralus. :)


Jei nuspresite įsigyti skincode serumą, naudokite kaip 6-8 savaičių kursą kartu su savo pamėgtom priemonėmis. Arba bet kurio metu, kai jūsų odai reikia intensyvesnės pagalbos. Tepkite serumą ant nuvalytos veido odos, po to naudokite savo įprasta odos priežiūros priemones. :)

Šį produktą galite įsigyti Kosmada bei Kristiana parduotuvėse.

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą