Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. lapkričio 4 d., trečiadienis

Aroma Leis Natūralūs Baltojo šokolado vonios triufeliai


Esu tikra , kad visos merginos žino apie vonios burbulus, tačiau ar ką nors girdėjote apie vonios triufelius? :) Po sunkios, įtemptos darbo dienos ar šaltais vakarais dažnai aplanko mintys apie karštą vonią. Tad kuo gi ypatingi vonios triufeliai, bandysime išsiaiškinti šiandien.:)


Jei niekur nebūtų parašyta, kad tai triufeliai voniai, aš tikrai juos bandyčiau paragauti, nes atrodo kaip prabangūs, baltojo šokolado saldainiai apibarstyti džiovintais rožių žiedlapiais. :) Kadangi moku skaityti, tokio nesusipratimo žinoma neįvyko. :)) Man asmeniškai vonios burbulai pabodo, todėl norisi kažko įdomesnio. Šie triufeliai tikrai atrodo įspūdingai, puikiai tinka dovanai. Sudėtis labai puiki: kakavos sviestas, soda, citrinos rūgštis, kukurūzų krakmolas. Visi žinome , kad kakavos sviestas yra nuostabus kosmetikos ingredientas. Kakavos sviestas odą: maitina, minkština ir jai suteikia šilko švelnumą, saugo, stabdo per ankstyvą senėjimą, regeneruoja ir atkuria. Labai gerai kakavos sviestą naudoti sausai, atšerpetojusiai, elastingumą ir gyvybingumą praradusiai odai. Ant pakuotės paminėta, kad šie triufeliai tinka visiems odos tipams, ypatingai sausai odai. Aš manau, kad labiausiai jie tinka sausai odai, dėl juose esančio kakavos sviesto bei jo maitinamųjų savybių. Produktas skaniai kvepia, supakuotas juodoje, prabangioje dėžutėje. Didžiausias skirtumas, kurį aš pastebėjau tarp triufelių bei vonios burbulų : išvaizda, pakuotė, triufeliai labiau maitina odą, vonios burbulai labiau tonizuoja bei suteikia aromaterapiją. Pats žodis triufeliai skamba daug prabangiau, todėl manau, kad šis produktas yra tam ir skirtas - prabangioms vonios poilsio minutėms pasilepinti.:) Triufeliukų yra keturios skirtingos rūšys - levanda, citrusai, gėlių ir baltojo šokolado. Rinkinio kaina( 4 vnt triufelių) - 5,99 Eur. Labai rekomenduoju išbandyti bei palepinti save bent jau kartais. ;)
Naudojimas: įdėkite vieną vonios triufelį į šiltą vonios vandenį ir leiskite jam lėtai ištirpti. Tik išoriniam naudojimui žinoma.:)

Šiuos vonios triufelius galite įsigyti tik čia: https://www.facebook.com/Butikas-Gedimino-pr44

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą