Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. lapkričio 1 d., sekmadienis

BLAX gumytės plaukamsEsu tikra, kad dauguma iš jūsų esate girdėjusios apie Invisibobble plaukų gumytes, tačiau ar teko kažką girdėti apie BLAX gumytes plaukams? Jei ne, tuomet šis įrašas būtent jums.:)
BLAX plaukų gumytės švelnios, lengvos, elastingos, gerai laikosi, plonos ir vos pastebimos. T Gumytės lygios, 4 mm pločio, be jungiamųjų siūlių ar metalinių jungčių, kurios kabintų ar peštų plaukus. Jos atsparios tiek karščiui, tiek šalčiui (nuo pastarojo netampa trapios), ilgaamžiškos ir su laiku nepraranda elastingumo. BLAX yra vertinamos stilistų, profesionaliuose plaukų salonuose, su jomis dirba žinomi kirpėjai. BLAX puikiai tinka ir vaikų plaukams rišti, nes nepeša ir lengvai išsiima. Rišant storesnius plaukus į uodegą galima naudoti sudėtas kelias gumytes.


Aš turiu dvi Invisibobble plaukų gumytes, tačiau, kai atradau šias, BLAX gumytes, anos nublanko. Invisibobble gumytėse man nepatinka laidinio telefono imitacija. Taip, jos nepeša, plaukai jaučiasi gerai , tačiau vaizdas man nepatinka, be to, šios gumytės prastai laiko storus plaukus.  BLAX gumytės visiškai kitokios - beveik nematomos, labai elastingos, tačiau nepraranda savo formos, puikiai išlaiko plaukus. Pats nerealiausias dalykas - nėra jokio veržiančio bei tempiančio pojūčio. Šios gumytės beveik nesijaučia plaukuose. Vienintelis minusas - jas labai lengva pamesti.:) Sakau  tai, nes pametus buvau jau ne kartą.:) Jūs neįsivaizduojate kiek aš triukšmo pakeliu namuose dėl pamestos gumytės.:)) Tada visi draugiškai jos ieškome.:)) Labai jas saugau, nes yra iš ties puikios. Paprastas gumytes dažniausiai numetu kur nors ir nekvaišinu sau galvos, o šias saugau kaip savo akį.:)) Visada atminkite, jei nusiėmus gumytę joje randate kuokštą plaukų, keiskite ją kuo skubiau, nes liksit be plaukų. Tai ženklas, kad turite niekam tikusią ir šiukšledėžės vertą gumytę. Dabar pakalbėkime apie kainą.  8 vnt kainuoja ~ 8.00 eur (kainos gali skirtis priklausomai nuo to, kur pirksite gumytes). Kaina nėra pati mažiausia, tačiau kokybė - nereali. Labai rekomenduoju išbandyti. Pamatysite, kad tobulesnės gumytės nei šį, dar neturėjote.:)

Šias gumytes galite įsigyti Kristiana, topbeauty.lt bei kitose el. parduotuvėse.

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą