Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. lapkričio 6 d., penktadienis

ECLAE Intensyvus atkuriamasis stangrumo ir švytėjimo suteikiantis serumas bei Spindesį grąžinantis veido šveitiklis

Girlianda iš čia

Jei prisimenate mano pasakojimą apie rožinę spalvą, mikrodumblius, Kamargo ežerus bei flamingus , vadinasi prisimenate pasakojimą ir apie ECLAE kosmetiką.:) Šį įrašą siūlau moterims, kurios yra jau perkopusios į trečią dešimtį, kadangi šios linijos tikslas - atjauninti, grąžinti odos spindesį bei stangrumą vyresnio amžiaus moteriai. Šiuos produktus apie kuriuos jums pasakosiu testavau ne aš (man dar tokių priemonių tikrai nereikia) , o mama, todėl papasakoti tikrai turiu ką. :)


Jei taip atsitiko, kad dar nežinote šio prekės ženklo ir nieko apie jį negirdėjote, siūlau iš pradžių perskaityti mano įrašą apie šią kompaniją. :) Jį rasite čia:  http://grozioblogasbeautyblog.blogspot.lt/2015/10/eclae-kosmetikos-pristatymas.html

Mano mama visada labai džiaugiasi, kai aš gaunu kokių nors priemonių anti-aging, nes viskas atitenka testuoti bei naudoti jai.:) Šį kartą nutiko taip pat. :) Kai dalyvavau pristatyme man labai įstrigo gražios bei įspūdingos pakuotės, ypač serumo veidui. Viduje yra rožiniai perliukai , kurie atrodo itin prabangiai. Įvertinti kvapą bei tekstūrą taip pat galėjau pati. Serumo tekstūra šilkinė, nelipti, puikiai lygina veido odos reljefą, nepalieka lipnumo ar riebumo pojūčio. Tūris 30 ml, kaina ~ 60 eur. Veido šveitiklis su itin smukiomis granulėmis.  Tūris 50 ml, kaina ~ 16 eur. Priemonių kvapas taip pat padarė labai gerą įspūdį. Kvepia rožėmis, tačiau tas rožių kvapas man visiškai nepanašus į kitose priemonėse esantį rožių kvapą. ECLAE kosmetikoje rožių kvapas daug lengvesnis bei santūresnis, nėra aitrus, o kaip tik labai malonus. Tačiau vien to nepakanka, reikia realaus rezultato, todėl prie jo ir žygiuokime.:)Mamai didžiausią įspūdį padarė - INTENSYVUS ATKURIAMASIS STANGRUMO IR ŠVYTĖJIMO SUTEIKIANTIS SERUMAS.


Aktyvieji ingredientai

Savybės
Dunaliella Salina mikrodumbliai
Saugo: galingas antioksidantas
Drėkina
Skatina ląstelių veiklą
Grąžina odai natūralų švytėjimą
Naujos kartos jauninantis peptidas
Atstato odos pažeidimus, atsirandančius dėl senėjimo proceso (tarpląstelinę matri)
Stimuliuoja fibroblastus: kolageno ir hialurono rūgšties sintezę
Gerina odos elastingumą ir tonusą
Alginato perlai
Išlygina raukšles ir raukšleles
Polisacharidai
Saugo nuo aplinkos užterštumo
Švelnaus fokusavimo pigmentai
Akimirksniu atspindi šviesą, skaistina odą


Mama šį serumą naudojo mėnesį laiko. Ji pasirinko intesyvų kursą ir naudojo kasdien. Kai atidarė pakuotę ir pamatė labai gražius rožinius perliukus, labai nustebo ir iš susižavėjo vos tramdė savo emocijas. Aš aišku supratau , kad ir jai labai patiko pakuotė. :) Kai pasakiau, kad šis serumas kainuoja apie 60 eurų, išpūtė akis ir savaime aišku pasakė, kad tai nėra maža suma ir vargu ar pati būtų nusipirkus. Serumas turi labai patogų dozatorių, buteliukas stiklinis. Mamos oda yra pakankamai normali , galbūt truputį į riebumą, yra raukšlelių po akimis, oda su metais praranda stangrumą , nespinduliuoja jaunatviškumu. Mama yra naudojusi kelis serumus, tačiau jie nesuteikė jokio poveikio ir nuo to laiko, ji nebemato tikslo jų pirkti. Kaip ir minėjau, mama testavo serumą mėnesio laikotarpyje. Aš jau visai buvau pamiršusi, kad ji naudoja tą serumą, kol vieną dieną įvyko labai smagi situacija mamos atžvilgiu. Kaip visada atvažiavau pas mamą, lakstau po visus namus su savo reikalais, ir taip netyčia stabtelėjau, nes pastebėjau, kad kažką mama su savimi pasidarė. Negalėjau suprasti ką būtent, tiesiog matau, kad veidas atrodo žvalus, pailsėjęs, nors ilsėtis mama tikrai neturi kada.:) Pasikalbėjome ir išsiaiškinome, kad dėl tokių gerų pokyčių kaltas būtent šis serumas. Tai jei pastebėjau net aš, kad su mamos veidu akivaizdžiai kažkas atsitiko , kaip gerai turėtų jausti ji pati?:) Jos pasakojimu odos būklė pagerėjo, oda sustangrėjo, dingo smulkios mimikos raukšlytės, oda atrodo žvali,patempta bei skaisti. Serumas nesausino odos , bet ir jos neriebino. Akimirksniu sulygindavo veido odos paviršių bei puikiai tarnavo , kaip makiažo pagrindas. Mama labai patenkinta rezultatu ir jei reikėtų pačiai nusipirkti net nedvejodama pirktų dar. Aš džiaugsiuosi, kad mama pajaunėjo ir pagaliau atrado gerą ir jai tinkantį serumą. Manau, kad po dar ilgesnio šios priemonės naudojimo rezultatai bus dar geresni.:)

SPINDESĮ GRĄŽINANTIS VEIDO ŠVEITIKLIS yra daug pigesnis, jo kaina apie 16 eur.
Aktyvieji ingredientai                      Savybės


Dunaliella Salina mikrodumbliai

Saugo: galingas antioksidantas
Drėkina
Skatina ląstelių veiklą
Grąžina odai natūralų švytėjimą
Druskos pudra
Nušveičia ir pašalina negyvas ląsteles bei nešvarumus
Augalinės šveičiamosios dalelės  
Švelniai sustiprina eksfoliaciją

Šį šveitiklį mama naudojo du kartus į savaitę. Patogi išspaudžiama pakuotė, malonus kvapas. Sudėtyje yra druskos pudra, kuri švelniai, bet efektingai nušveičia negyvąsias odos ląsteles. Šveitiklis taip pat patiko, nesausina odos, ją pamaitina. Tiesa, nežinau ar verta mokėti tokius pinigus už šveitiklį, nes yra labai pigių šveitiklių, kurie taip puikiai nušveičia odą jos nesausinant. Žinoma, visada geriau naudoti vienos linijos produktus, tačiau kiekvienas pasirenka pagal save. :) Apibendrinant, mama antrą kartą pirktų serumą veidui, jis jai labai patiko, o dėl šveitiklio dar klaustukas.:) Man patiko pažintis su šiuo prekės ženklu manau mamai nupirksiu dovanų iš šios serijos dar ir dieninį kremą. :)


ECLAE priemones galima įsigyti tik Kosmada parduotuvėse.

Daugiau informacijos apie ECLAE rasite čia: https://www.facebook.com/ECLAE-873028152708585/?fref=pb&hc_location=profile_browser

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą