Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis

Essence all about NUDES akių šešėlių paletė + akių makiažas


Jau senokai jums nerašiau apie akių šešėlius , todėl skubu taisytis.:) Šiandieniniam skaitymui jums paruošiau apžvalgą apie Essence NUDES paletę, kuri yra tikrai verta jūsų dėmesio - puikus kainos ir kokybės santykis garantuotas.:)


Atspalvių pasirinkimas

All about akių šešėliai
Essence pristato penkias naujas akių šešėlių paletes: NUDES, BRONZES, ROSES, GREYS ir VINTAGE!  Kiekviena paletė leis rinktis iš madingų, tobulai suderintų spalvų – nuo šviesių ir vidutinių iki tamsių atspalvių. Minkšta bei ilgai išliekanti tekstūra su įvairiais efektais, tokiais kaip: matinė, spindinti ar metallic, leis tau susikurti vis kitokią išvaizdą. Rinktis galėsi iš penkių skirtingų rinkinių. 4.49 eur*

Man yra labai prie širdies atėjusi Nude spalvų tendencija ir manau ji pasiliks mano kosmetinėje net kai bus nebemadinga, nes tiesiog dievinu nude atspalvius, be to, man jie tinka, o tai svarbiausia. Turiu Essence all about Nudes akių šešėlių paletę, kurią sudaro matinės bei blizgios spalvos. Šnekant apie įpakavimą, jis labai paprastas, dėžutė plastmasinė, tačiau gan tvirta. Esu įpratusi , kad šešėlių paletėse visada yra veidrodėlis, bent jau nedidukas, tačiau šioje, kaip matote, jo nėra. Nėra ir teptuko, tačiau šioje vietoje labai nenusiminiau, nes pridedami teptukai dažniausiai yra niekam tikę, todėl ar taip, ar taip - nenaudojami. Taigi, jei norite atlikti gražų akių makiažą jums papildomai dar prireiks veidrodėlio bei kelių geros kokybės šepetėlių akių makiažui. Kitoje pakuotės pusėje yra schema kaip taisyklingai dažyti akis, todėl būtinai atkreipkite į ją dėmesį. :) Manau, kad su šia palete jūs pasidarysite labai gražų dieninį makiažą, norit jį transformuoti į vakarinį, prireiks papildomai matinės tamsiai rudos spalvos , taip pat tai gali būti ir tamsus pieštukas. Šioje paletėje pasigedau tamsaus matinio atspalvio, yra tik blizgus rudas, tačiau jo nepakanka idealiam bei labai sodriam vakariniam makiažui. Labai gražios Nude spalvos, pigmentacija tikrai gera, šešėliai nebyra, gerai bei lengvai sklaidosi. Svarbiausia reikėtų atkreipti dėmesį į labai gerą kainą. Aš džiaugiuosi kokybe ir rezultatu, kokiu galima išgauti iš šios paletės , jis nėra kažkuo super duper ypatingas, tačiau tikrai neblogas. Ši paletė jau yra naudojama labai dažai ir jei joje būtų buvęs dar vienas tamsus matinis atspalvis , galėčiau sakyti , kad tai ideali Nude paletė už superinę kainą. :) Labai rekomenduoju atkreipti dėmesį ir išbandyti. :)
Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą