Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. lapkričio 18 d., trečiadienis

Gabriella Salvete Enamel With Hardener Nagų lakaiSveikos, gražuolės. Na ir orai už lango... Šiandien jums noriu papasakoti apie Gabriella Salvete naujus Enamel With Hardener nagų lakus, parodysiu kaip jie atrodo ant nagučių bei išsiaiškinsime ar jie verti dėmesio ar ne.:)
Kai gavau šiuos nagų lakus iš karto mano akys krypo į du švelnaus atspalvio lakus numeriu 172 bei 171. Buteliukuose spalvos atrodo tobulai, o kitus atspalvius aš kažkodėl iš karto nurašiau. O nevertėjo.:) Bet apie viską iš eilės. Buteliukų dizainas patogus, gražus, matomos spalvos realiai atitinka nagų lako spalvą nusilakavus nagus, teptukas nėra storas, kaip tik plonas, patogu dažyti prie odelių, turi gražų veidrodinį atspindėjimą. Talpa 11ml, kaina ~ 2,46 eur., spalvų pasirinkimas labai didelis. Turiu keturis atspalvius:

172 (atspalvis labai švelnus į rudumą)
171 (atspalvis į rožinumą)
170 (švelni raudona)
169 (tamsiai rožinė)

Kaip ir minėjau, iš pirmo žvilgsnio man patiko švelnūs atspalviai. Kai pradėjau dažyti pirmą sluoksnį pakeičiau nuomonę, kadangi po pirmo sluoksnio matosi dryžiai, dėl to jums būtinai reikės dažyti ir antrą sluoksnį. Tuo tarpu ryškūs atspalviai nr 169 bei 170 tobulai atrodo ir po vieno sluoksnio. Svarbu paminėti, kad nagų lakai laikėsi skirtingą laiko tarpą. Numeriukai 172 bei 171 išsilaikė 2-3 dienas, o numeriukai 169 bei 170 išsilaikė ~ 4 dienas. Skirtumas tikrai yra .:) Nuvažiau į Eurokos parduotuvę pasižiūrėti ir kitų spalvų, tačiau naujienų dar nemačiau , todėl laukite jos dar pasirodys. :) Aplamai man labai patiko atspalvis numeriu 171 bei numeriu 170.  Dėl šviesių atspalvių dar abejoju, tačiau ryškias spalvas labai rekomenduoju.:) Su šviesiais atspalviai reikės pažaisti, kad rezulattas būtų tobulas, tačiau jį išgauti taip pat galima.:)

Šiuos nagų lakus galite įsigyti Eurokos parduotuvėse.

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą