Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. lapkričio 2 d., pirmadienis

Kas yra Aknė? Bioderma Sébium Global kremo bei Sébium H2O micelinio vandens apžvalgaNegydant aknės jos simptomai gali kankinti 10 metų ar net ilgiau. Gydant aknę, žmonės tikisi labai greito rezultato, ir po 1-2 savaičių, nepamatę pakankamo efekto,per anksti nutraukia gydymą. Priemonių efekto reikėtų laukti bent 4-6 savaites nuo gydymo pradžios, tačiau gali prireikti ir daugiau laiko. Šia svarbia tema šiandien ir noriu su jumis padiskutuoti bei aptarti kelis produktus iš Bioderma, kurie yra skirti būtent aknės kamuojamai odai. :)

Visų pirma, jei jus kamuoja aknė, nesislėpkite po tona makiažo, šią problemą reikia spręsti bei gydyti, o ne maskuoti. Didžiausia klaida, kurią daro žmonės kenčiantys nuo aknės - bandymai gydytis naminių receptų pagalba. Jei jūs pastebite, kad atsiranda tokia odos problema, jums būtina kreiptis pas odos gydytoją. Jis jums patars kaip tinkamai prižiūrėti veidą bei paaiškins ko nederėtų daryti. Dar viena didžiulė klaida, kurios jokiais būdais nekartokite - pasirenkamos veido odos priežiūros priemonės, kuriose yra labai didelė alkoholio koncentracija, nes manoma, kad tokios priemonės geriau išsausins spuogą ir užkerta kelią naujiems atsirasti. Tai visiška netiesa. Jei naudosite priemones, kuriose gausu alkoholio, netrukus atsiras dar daugiau spuogų, kadangi alkoholis dar labiau išsausina riebalines liaukas, kurios ima gaminti daugiau sekreto ir taip formuojasi dar daugiau spuogų. Svarbiausia tezė, kurią reikia žinoti, kad AKNEI REIKIA LAIKO. 

Galbūt yra tokių, kurie nežino kas aplamai yra aknė? 


Aknė yra plauko folikulo riebalinės liaukos uždegiminė lėtinė liga, labiausiai pasireiškianti spuogais ant veido, krūtinės, pečių ir nugaros: tai tos odos sritys, kuriose yra daugiausiai riebalinių liaukų. Aknė dažniausiai pasireiškia paaugliams. Didžiausią įtaką tam turi hormonų disbalansas, kuris paauglystėje būna itin aktyvus. Spuogai baigiantis brendimo laikotarpiui dažniausiai išnyksta, tačiau vis tiek labai svarbu šią odos ligą gydyti: negydoma ji gali palikti randus, kuriuos panaikinti tampa labai sunku. Be to, išvaizdos pokyčiai dažnai susiję ir su psichologinėmis problemomis, kompleksais dėl spuogų, baime bendrauti.Tačiau aknė — ne tik paauglių liga. Ji taip pat paplitusi suaugusiųjų tarpe ir kamuoja 20-45 metų amžiaus pacientus. Vėlyvosios aknės spuogų susidarymą lydi tie patys odos viduje vykstantys biologiniai procesai kaip ir paauglystės aknės. Kaip ir paauglystėje, labai svarbu šią odos ligą gydyti, nes negydoma aknė gali tęstis ilgus metus, o vėliau jos gydymo procesas tampa dar ilgesnis ir sudėtingesnis.
Kodėl kyla spuogai ir atsiranda inkštirai?

Spuogai ir inkštirai yra odos ligos, vadinamos akne, rezultatas. Aknė yra plauko folikulo riebalinės liaukos uždegiminė lėtinė liga, kurią lemia odos viduje vykstantys itin sudėtingi odos biologiniai procesai.

· Hiperseborėja ir odos riebalų tirštėjimas.

Dėl hormonų disbalanso padidėja odos riebalų išsiskyrimas dar vadinamas hiperseborėja. Riebalinės liaukos, jautriai reaguodamos į dirginančius veiksnius, išskiria daugiau odos riebalų, kurių sudėtis taip pat yra pasikeitusi: jie yra tirštesni, klampesni, labiau komedogeniški (kemšantys) ir dėl to užkemša plauko maišelį. Tai pirmasis aknės formavimosi žingsnis.

· Hiperkeratizinacija.

Kitas svarbus veiksnys – hiperkeratinizacija, dėl kurios plauko folikulo paviršiuje susiformuoja storesnis negyvų odos ląstelių sluoksnis. Dėl jo oda sustorėja ir sutrinka odos riebalų pasišalinimas. Riebalai, jų sankaupos, nepasišalinusios odos ląstelės sulimpa ir sudaro kamščio formavimąsi – pradeda formuotis inkštirai.

· P. Acnes bakterijų dauginimasis.

Dėl susidariusių tinkamų salygų pradeda daugintis P. Acnes bakterijos, kurios paskatina uždegiminius procesus odoje.

Visų šių veiksnių sąveikos rezultatas – prasidėjęs lėtinis uždegiminis procesas, pasireiškiantis uždegiminiais spuogais.Paauglystėje mane taip pat kamavo spuogai , šiuo metu neturiu didelių problemų su tuo tik retkarčiais atsiranda vienas kitas. Iš Biodermos turiu du produktus: Sebium Global kremą bei Sebium H2O micelinį vandenį , kurie yra skirti merginoms, kenčiančioms nuo spuogų bei aknės. 
Sébium Global kremas  sukurtas pagal naujausius mokslininius atradimus aknės srityje. Sébium Global yra vienintelė dermatologinė priemonė, kuri biologiškai atkuria odos riebalų (sebumo) kokybę, artimą sveikai odai, ir tokiu būdu stabdo biologinius procesus, sukeliančius visų tipų spuogų susiformavimą. Taigi, Sébium Global yra pirmoji intensyvios priežiūros priemonė, biologiškai veikianti visus aknės biologinius procesus ir jų sukeltus odos pažeidimus. Sudėtyje esantis unikalus patentuotas Bakuchiol ir Fluidactiv kompleksas odą priverčia pačią reguliuoti odos riebalų sudėtį ir taip atsikurti sebumą, panašų į sveikos odos. Sveikai odai artima odos riebalų kokybė efektyviai apsaugo nuo spuogų ir inkštirų atsiradimo. Dėl aktyvių dermatologinių medžiagų Sébium Global pašalina ne tik aknės atsiradimo priežastis, bet ir jos simptomus. AHA esteriai, salicilo ir citrinų rūgštis lygina odą ir pašalina spuogus bei inkštirus, o cinko gliukonatas ir enoksolonas ramina odą, mažina uždegimą bei dėl jo atsiradusį raudonį.
Kremas yra labai patogioje išspaudžiamoje pakuotėje, tūris 30ml, kaina ~ 15, 98. Kremo konsistencija visai ne kremiška, o gan skystoka, kvapas gaivus, priemonė akimirksniu įsigeria į odą, tampa lygi bei gaivi. Mano T zona yra problematiška, todėl būtent šiai zonai jis tiko idealiai. Veido oda mažiau riebalavosi, buvo matinė bei labai švelni. Daugelis tokių tipo priemonių sausina veidą, tačiau ši nesukėlė absoliučiai jokio sausumo jausmo. Man tikrai patiko. :)Bioderma Sébium H2O micelinis vanduo yra pirmasis ypatingas makiažą pašalinantis micelinis valomasis vanduo į spuogus linkusiai, riebiai ar mišriai odai. Micelinis vanduo yra sudarytas iš micelių, ypatingų mikrodalelių, kurios savo sudėtimi yra artimos mūsų odos ląstelių biologijai, todėl yra puikiai toleruojamas ir tinka net jautriausiai odai. Dėl valomojo vandens sudėtyje esančių ingredientų Sébium H2O biologiškai slopina odos riebalų tirštėjimą ir neleidžia susidaryti inkštirams, apsaugo poras nuo užsikimšimo bei švelniai valo odą.Turtingas valomųjų medžiagų (cinko gliukonato ir vario sulfato) Sébium H2O valo odą ir reguliuoja riebalinių liaukų sekreciją. 

Ši priemonė labiausiai nustebino savo maloniu kvapu. Esu pripratusi, kad miceliniai vandenys būna bekvapiai, o šis atvirkščiai. Pakuotė patogi, tūris 250 ml, kaina ~ 10,99. Esu labai patenkinta šiuo miceliniu vandeniu, puikiai nuvalo makiažą, neišsausina odos, atgaivina ją. Tiesa, su tušo nuvalymu truputį sunkiau. Šis vandenukas idealiai tinka riebiai bei spuoguotai odai. Vienintelis minusas kaina, tačiau Bioderma man labai patinka, todėl į šį minusą nelabai kreipiu dėmesio.:)

Tikiuosi jums buvo įdomu skaityti bei susipažinti su aknės problema bei jos sprendimo būdais.

Bioderma produktus galite įsigyti Eurovaistinėje

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą