Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. lapkričio 13 d., penktadienis

L'OCCITANE en Provence Jazminų, šlamučių ir neroli rankų kremas bei tualetinis vanduo


Šiandien jums noriu papasakoti apie kelis produktus iš L'OCCITANE en Provence - jazminais, šlamučiu ir neroli kvepiančios kolekcijos - Jasmin-Immortelle- Neroli. Dvelkiantis gėlėmis, moteriškas ir jausmingas – tai aromatas, kurį sukūrė vienas garsiausių gardumynų šefų Pierre Hermé. Jis kruopščiai suderino baltas bei saulės nutviekstas gėles, pasitelkė Korsikos augmenijos magiją. Šioje aromatų puokštėje susilieja gėlinės jazminų natos ir apelsinų žiedų švelnumas su laukiniu, saldžiu, prieskoniniu šlamučių iš Korsikos aromatu. Tai aromatas, kuris atskleidžia salos (Korsikos) grožį, kurį vainikuoja subtilus medienos bei muskuso duetas. Jei ir jūs nors trumpam norite atsidurti Korsikos saloje, mėgautis egzotiniais kvapais, ši kolekcija  padės tai įgyvendinti. Mano pasakojimas apie tualetinį vendenį bei rankų kremą iš Jasmin-Immortelle- Neroli kolekcijos jau čia.:)Jazminų, šlamučių ir neroli rankų kremas
Šviesus, angeliškas, jausmingas…Tai jazminų, šlamučių ir apelsinų žiedų (neroli) moteriškas ir svaiginantis aromatas. Praturtintas taukmedžių sviestu, šis rankų kremas maitina, švelnina rankų odą, subtiliai ją pakvėpina kerinčiu, moterišku aromatu, kurį dovanoja baltosios gėlės ir auksaspalviai šlamučiai iš Korsikos. Ryški bei patogi išspaudžiamo tipo pakuotė, patogus tūris telpantis rankinėje 30ml, kaina ~ 7,50 eur. Konsistencija įprasta rankų kremui, kvapas labai geras. Iš tikrųjų, kai užsitepiau kremą ant rankų odos, kvapas buvo kitos nei po to, kai jis susigėrė. Prieš susigeriant į odą kvapas buvo daug aitresnis, o paskui jis pavirto į labai malonų kvepalų aromatą. Iš ties, kvapas neapsakomai gardus, galima užuosti daug skirtingų natų. Puikiai drėkina bei maitina odą, o taip ir turėtų būti, kadangi  taukmedžių sviestas skatina ląstelių atsinaujinimą ir atstato hidrolipidinį sluoksnį, suteikdamas odai švelnumo ir komforto jausmą. Tai yra apsauga arba barjeras, saugantis odą nuo drėgmės praradimo,  leidžiantis išlaikyti optimalią odos būseną.


Jazminų, šlamučių ir neroli tualetinis vanduo
Dvelkiantis gėlėmis, moteriškas ir jausmingas – tai aromatas kurį sukūrė vienas garsiausių gardumynų šefų Pierre Hermé. Jis kruopščiai suderino baltas bei saulės nutviekstas gėles, pasitelkė Korsikos augmenijos magiją. Pirmosios kvapniosios natos dovanoja neįtikėtinus pojūčius. Giliai įkvėpus galime atrasti citrinos ir energizuojančio apelsinmedžio kibirkščiavimą. Rausvieji pipirai – tai kitas, netikėtas aromato gūsis, kuris suteikia jausmingumo. Tai aromatas, kuris atskleidžia salos (Korsikos) grožį, kurį vainikuoja subtilus medienos bei muskuso duetas. Šio tualetinio vandens turiu mažą pakuotę - 7,5 ml, kaina ~ 8,50 eur, tačiau yra ir didelis įpakavimas - 75ml, kaina ~ 55 eur. Aš džiaugiuosi turinti mažą, kadangi nereikia su savimi tampytis didelių kvepalų buteliukų. Buteliukas labai dailus, atrodo prabangiai. Aromatas išlieka ilgai , tačiau vien dėl įpročio, visada dienos eigoje pasitepu dar.:) Jasmin-Immortelle- Neroli labai įdomi kolekcija, kurią reikia užuosti ir pajausti.:) Manau kiekviena moteris apsidžiaugtų gavusi kažką dovanų iš šios linijos. :) Rankų kremas yra kažkas nerealaus. :) Kitą savaitę žadu užsukti į Panoramą, kurioje ir yra ši nuostabi parduotuvė, kad galėčiau apžiūrėti visą kalėdinę kolekciją bei asortimentą. :) Žinoma, visomis nuotraukomis pasidalinsiu su jumis.:)


Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą