Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. lapkričio 18 d., trečiadienis

Mano lūpų priežiūra bei mylimo lūpų balzamo su vaistažolėmis apžvalgaManau žinote, kad lūpos - viena ploniausių žmogaus odos vietų. Lūpų jautrumas prilygsta paakiams, todėl norint turėti sveikas, jaunas ir nesuskeldėjusias lūpas, būtina jomis atsakingai ir kruopščiai rūpintis. Ši plona odos vieta, pajutusi šaltus orus ar dažną jų kaitą, ima skylinėti bei šerpetoti. Tam , kad mano lūpos būtų nesuskeldėjusios, gražios bei glotnios, turiu kelis patarimus, kuriuos netrukus jums išvardinsiu bei tame tarpe ir numylėtą lūpų balzamą.:) Apie viską plačiau mano bloge. :)

Pirma taisyklė - Nelaižykite lūpų. Kai laižote lūpas, jos sudrėksta, drėgmė garuoja, o tada lūpos pasidaro dar sausesnės, nei buvo anksčiau.

Antra taisyklė - Nekandžiokite savo vargšių lūpų. :) 

Trečia taisyklė - Kartą į savaitę darykite lūpų odos pilingą. Aš naudoju rudąjį cukrų bei medų. Viską išmaišau ir švelniais judesiai sudrėkintas lūpas pamasažuoju, kelias minutes palaikau ir nuplaunu. Vuolia, jusų lūpos švelnios ir gražios. :) 

Ketvirta taisyklė - Rinkitės priemones lūpoms, kuriose būtų tokių sudėtinių dalių kaip: taukmedžio sviestas, vitaminas E, ramunėlių ekstraktas. Jokiais būdais nesirinkite Vazelino. Jis suteikia tik trumpalaikį efektą, o ne gydomąjį. Aš turiu nuostabų natūralų lūpų balzamą su vaistažolėmis iš Ambrozijos. Jo sudėtis puiki, kvepia vaistažolėmis. Labai rekomenduoju. :) Penkta taisyklė - Gerkite vandens, kuris yra labai svarbus mūsų organizmui.
Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą