Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. lapkričio 7 d., šeštadienis

Medvilninių burbulų girlianda


Jau senokai turiu šią medvilninių burbulų girliandą ir manau atėjo laikas aprašyti ir ją, juolab, kad tuoj tuoj prasidės girliandų bumas ir gaunu iš jūsų daug žinučių su klausimais kur pirkau nuotraukoje su kalėdiniais žaisliukais esančią baltą girliandą. :) Jei norite savo namams ar šventei suteikti jaukumo, jums tikrai prireiks šio grožio.:)

Elektrinė medvilninių burbulų girlianda puikiai tinka papuošti ne tik kalėdinę eglutę, bet ir vestuvių, krikštynų ar kitos šventės aplinką. Burbulų spalvas galima parinkti pagal kiekvieno pageidavimus aš pasirinkau baltą, nes ją lengviausia pritaikyti interjere.:)

Galimos burbulų spalvos:
Pirkau su tikslu naudoti ją ne tik namų dekore, bet ir pritaikyti ją kompozicijoje su kosmetika darant nuotraukas. :) Galiu pasakyti, kad šis pirkinys labai vykęs. Patys burbulai pagaminti iš medvilnės siūlų. Medvilnė – tai natūralus pluoštas iš medvilnės žiedų, vienas iš populiariausių vasarinių audinių. Būtent šis faktas, kad burbulai pagaminti iš medvilnės siūlų, priduoda jaukumo, šiltumo bei natūralumo pojūtį. Girliandą sudaro 20 burbulų, kaina ~ 22 eur. Tiesa, girliandą sutverti reikės patiems, tačiau tai nėra sudėtinga. Kiekvienas medvilninis burbulas turi nedidelę skylutę, kurią padidinus žirklių pagalba, lengvai užmausite ant girliandos lempučių. :) Labai patenkinta pirkiniu, manau, kad šią girliandą dažnai matysite mano nuotraukose.:)))
Šią girliandą pirkau http://www.dovisa.lt

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą