Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. lapkričio 30 d., pirmadienis

Šilko kokonai veido odos valymui


Mielosios, ar esate girdėjusios apie šilko kokonus, kurie yra naudojami būtent veido odos priežiūrai? Ne? :) Tuomet nustebsite , kad šilkas yra plačiai naudojamas kosmetikos gamyboje.. :)


Daugelis žinome, kad iš šilko kokono, kuris yra ypatingai lengvas ir švelnus, siūlo audžiami nuostabūs audiniai, visame pasaulyje vertinami dėl savo unikalių savybių suteikti mūsų kūnui švelnumo, komforto jausmą. Taip pat šilkas padeda sumažinti ir odos problemas, tokias kaip alerginiai bėrimai, jis šildo esant vėsiam orui ir vėsina kai karšta. Tai idealiausias natūralus pluoštas. Tačiau šilkas jau prieš tūkstančius metų imtas naudoti ir kaip grožio priemonė. Kinų moterų, rinkusių šilko kokonus ir audusių kokono gijas, rankų oda buvo nepaprastai švelni ir lygi. Tai pastebėjusios Kinijos gražuolės ėmė plaukus trinti šilko audiniu. Taip plaukams padėdavo išlinkti sveikiems, jie imdavo labiau žvilgėti, tapdavo lygesni. Šilko gija padėdavo moterims turėti šilko švelnumo odą. Šilko kokonu merginos masažuodavo odą, taip ji būdavo drėkinama ir valoma, jai suteikiamas sveikos odos spindesys. Veikiausiai tai ir buvo ta paslaptis, kodėl Kinijos moterys visame pasaulyje garsėjo kaip gražiausios odos ir plaukų savininkės. Šilkas suteikdavo joms šias savybes. Jau viso pasaulio moterys, o dabar ir mes lietuvaitės galime džiaugtis šiuo „Kinijos auksu“, lepinti ir puoselėti savo odą. „Šilkinė“ siūlo šilko kokonus, kurie yra ypatingai aukštos kokybės, jie surenkami, valomi ir rūšiuojami rankomis. Kokonai nepamainomi veido odos valymui. Šie grožio kamuoliukai pašalina negyvą odą, nešvarumus, išvalo inkštirus, kurie sukelia spuogus. Reguliariai naudojant šilko kokonus oda drėkinama, maitinama, pašalinamas riebalų perteklius. Po valymo procedūros dažnai odai nebereikia drėkinimo priemonių, tokių kaip kremai, losjonai. Šilko kokoną sudaro baltymai, kurie yra puikūs drėgmės rezervuarai mūsų odai ir amino rūgštys , „statybiniai blokai“, padedantys remontuoti ir atstatyti pažeistas odos ląsteles. Kokonai tinka bet kokio tipo odai valyti, nes yra ypatingai švelnūs, minkšti. Sausa oda drėkinama, riebios odos riebumas pašalinamas, brandžiai odai suteikiamas lygumo, glotnumo jausmas. Pagaliau, kas svarbiausia visų odos tipų savininkėms, oda išvalyta, pamaitinta ir kvėpuoja.

Aš turiu dviejų skirtingų tipų kokonus : 
1. Šilko Kokonai veido valymui
2. Šilko kokonai grožio kamuoliukai su uccuba sviestuŠilko kokonas yra panašios sudėties kaip mūsų oda. Šilko baltymai ir 19 amino rūgščių, kurios yra šilko gijos sudedamoji dalis, taip pat reikalingos mūsų odai, todėl šios medžiagos labai greitai įsisavinamos. Susigėrus šilko baltymui, sukuriamas apsauginis barjeras, kuris apsaugo odą nuo aplinkos poveikio. Amino rūgštys turi savybių, kurios leidžia atjauninti odos struktūrą, sumažinti raukšles, drėkinti ir apsaugoti nuo laisvųjų radikalų poveikio. Valant odą šilko kokonu pašalinamas negyvos odos sluoksnis, taip deguonis gauna galimybę prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius.
Pašalinus negyvas odos ląsteles skatinama naujų ląstelių gamyba, taip stabdomi senėjimo procesai, oda tampa jaunesnė, skaistesnė, lygesnė. Valant odą ji masažuojama, todėl pagerėja kraujotaka, stimuliuojamas epidermio sluoksnis, o tai visada odą veikia teigiamai. Išvalius odą šilko kokonu sureguliuojamas jos drėgmės ir riebalų balansas.
Man šie kokonai yra tikra naujovė, labai įdomus produktas. Kokoną reikia išbrinkyti 40 laipsnių vandenyje 2-4 min ir tuomet užsidėti ant piršto. Prisipažinsiu, pirmas veido odos valymas su šiais kokonais man nepavyko, nes nelabai supratau kaip jais naudotis. :) Antrą kartą man viskas pavyko turbūt vandens temperatūra nebuvo pakankama kokonui išbrinkti. Dabar apie poveikį. Man labiau patiko kokonai su uccuba sviestu, kadangi jie geriau susitvarkė su veido valymu. T.y su jais galima išvalyti veido odą daug giliau ir efektyviau nei su paprastais baltais kokonai. Gamintojas teigia, kad inkštirai išvalomi tobulai, tačiau aš taip nepasakyčiau. Taip, inkštirai atrodo daug geriau , ne tokie matomi bei blyškesni, tačiau ,bent jau man ,jie visiškai neišnyko ir vistiek juos galima įžvelgti. Yra sakoma, kad ucuuba sviestas esantis šiame kokone,  iš visų kosmetikoje naudojamų sviestų yra ideali priemonė kovojant su įvairios kilmės spuogeliais. Jis pasižymi stipriomis anti-uždegiminėmis ir antiseptinėmis savybėmis, todėl yra labai tinkamas gydant spuogus, egzemą, mažina pleiskanojimą, ramina sudirgusią, šiurkščią odą. Kokonai turi specifinį kvapą, kuris galbūt patiks ne visoms. Kokonai su uccuba sviestu yra plastmasiniame indelyje, 15 vnt kokonų, kaina 15 eur. Balti kokonai įpakuoti į skaidrią dėžutę, beveik bekvapiai, 10 vnt, kaina 7 eur. Jei man reikėtų paskelbti įdomiausią bandytą produktą tai turbūt būtų šie kokonai. :) Jie yra labai įdomūs, ir galbūt dėl savo neįprastumo, juos labai neįprasta naudoti. Ir ko tik žmonės neprigalvoja ir neprimąsto.:) Džiugu.:) Bent jau man, kaip ir minėjau, labiau patiko kokonai su uccuba sviestu juos rekomenduoju išbandyti , ypač natūralios kosmetikos mylėtojoms. :) Apibendrintai - kažkokio stebuklo su mano oda jie nepadarė, tačiau mėgstančioms išbandyti naujoves bei įdomius produktus tikrai rekomenduoju atkreipti dėmesį. Atskleisiu jums paslaptį, kad turiu šio gamintojo kremą veidui taip pat su šilku, kuris man be galo patiko ir po kurio mano oda lygi lygi ir švelni lyg šilkas. Apie jį pasakosiu savo sekančiame įraše, nes šis kremas yra kažkas nerealaus. :) Gal esate bandžiusios tokio tipo priemones - kokonus? Ar patiko?:)

Šiuos produktus galite įsigyti čia: Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą