Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. lapkričio 16 d., pirmadienis

Starskin veido kaukės - Close Up, After Party, Behing The Scenes bei Red Carpet Ready iš Douglas


„Starskin“ kaukės - naujiena iš Holivudo. Kokosų bio-celiuliozės kaukė idealiai priglunda prie veido odos ir perteikia jai visas reikalingas veikliąsias medžiagas. Kiekviena kaukė yra prisotinta visu buteliuku veikliojo serumo, kuris vos per 20 min. praturtina odą vitaminais bei maisto medžiagomis. Šią naujieną išbandžiau ir aš. Gamintojo pažadai labai dideli, kaina taip pat ne maža. Ar pasiteisino šios taip išgirtos kaukės? :) Skaitome.:)


Visų pirma pradėsiu nuo to, kad viena kaukė kainuoja 10 eurų. Mano akimis, tai tikrai didelė kaina kaip už vienkartinę kaukę, kurią reikės po pirmo naudojimo išmesti. Jei nebūčiau gavusi šių kaukių testavimui, niekada pati tikrai nebūčiau jų nusipirkusi. Ir tai tiesa. Bet kadangi aš jas gavau testavimui, tikrai apsidžiaugiau , nes tokios progos išbandyti produktą negalima praleisti. Taigi, dabar truputis informacijos apie patį gamintojas bei kaukes, kurias aš turiu.:)


Starskin® su bio-celiuliozės pagrindo kaukėmis jums atskleidžia žvaigždžių veidų grožio paslaptis. Bio-celiuliozė – tai naujos kartos veido kaukių technologija, kurią specialistai laiko auksiniu odos priežiūros standartu. Starskin® dirba su dermatologais, kosmetologais ir žvaigždžių makiažo ekspertais iš viso pasaulio, kad atskleistų tobulos įžymybių odos paslaptį ir pasidalintų ja su visais. Pagaliau atėjo laikas, kada bus atskleistos visos užkulisių gudrybės!

Red Carpet Ready™ Coconut Bio-Cellulose Hydrating Face Mask
Drėkinamoji kokosų ir bio-celiuliozės pagrindo veido kaukė
Visų tipų odai.
Red Carpet Ready™ yra drėkinamoji bioceliuliozinė veido kaukė, kuri intensyviai drėkina odą ir daro ją pastebimai glotnesnę bei jaunesnę. Kaukės sudėtyje yra natūraliai fermentuotų, vitaminais prisotintų kokosų sulčių, kurios drėkina ir gerina odos būklę nesukeldamos sudirgimo. Skaidri bioceliuliozės medžiaga sukurta taip, kad glaudžiai apimtų veido kontūrą ir perduotų odai galingą amino rūgščių ir rudadumblių kompleksą. Kiekviena drėkinanti veido kaukė yra išmirkyta dideliame kiekyje odą putlinančio serumo, kuris suteikia švytinčios raudonojo kilimo odos efektą. Pažadinkite savo odą gaiviai, elastingai, švytinčiai išvaizdai vos per 20 minučių.
Poveikis:
- Suteikia intensyvų drėkinimą sausai, dehidratuotai odai
- Jaunina ir lygina odą
- Paprasta naudoti, rezultatai matomi po 20 minučių
- Vėsinanti kaukė, suteikianti drėgmės

After Party™ Coconut Bio-Cellulose Brightening Face Mask
Spindesio suteikianti kokosų ir bio-celiuliozės pagrindo veido kaukė
Visų tipų odai.
After Party™ yra spindesio suteikianti bioceliuliozinė kaukė, kuri intensyviai energizuoja, skaistina odą ir suteikia jai sveiko švytėjimo. Kaukės sudėtyje yra natūraliai fermentuotų, vitaminais prisotintų kokosų sulčių, kurios drėkina ir gerina odos būklę nesukeldamos sudirgimo. Skaidri vėsinanti bioceliuliozės medžiaga sukurta taip, kad glaudžiai apimtų veido kontūrą ir perduotų odai galingą Vitamino C bei patentuoto žolelių mišinio ekstraktą, kuris sumažina tamsias dėmes ir suvienodina odos spalvą. Kiekviena skaistinanti veido kaukė yra išmirkyta dideliame kiekyje odą gaivinančio organiško serumo, suteikiančio visą naktį nemiegojusiai odai sveiką ir gaivią išvaizdą vos per 20 minučių.
Poveikis:
- Energizuoja ir gaivina papilkėjusią, pavargusią odą
- Mažina tamsias dėmes ir suvienodina odos atspalvį
- Paprasta naudoti, rezultatai matomi po 20 minučių
- Vėsinanti kaukė, suteikianti skaistumo

Close-Up™ Coconut Bio-Cellulose Firming Face Mask
Stangrinamoji kokosų ir bio-celiuliozės pagrindo veido kaukė
Visų tipų odai.
Close-Up™ yra stangrinamoji bioceliuliozinė kaukė, kuri pakelia ir formuoja veido kontūrą, kad oda taptų pastebimai jaunesnė. Kaukės sudėtyje yra natūraliai fermentuotų, vitaminais prisotintų kokosų sulčių, kurios intensyviai drėkina ir maitina odą nesukeldamos sudirgimo. Skaidri bioceliuliozės medžiaga sukurta taip, kad glaudžiai apimtų veido kontūrą ir perduotų odai galingą gravitacijos jėgą veikiantį Glacier ir Tripeptide-1 ekstraktą, kuris pagerina sukritusios ir neelastingos odos išvaizdą. Kiekviena stangrinanti veido kaukė yra išmirkyta dideliame kiekyje serumo, kuris suteikia odai intensyvų jauninamąjį efektą. Pažadinkite savo odą gaiviai, elastingai, švytinčiai išvaizdai vos per 20 minučių.
Poveikis:
- Stangrina, pakelia ir formuoja veido kontūrą jaunesnei išvaizdai
- Gerina suglebusios, neelastingos odos išvaizdą
- Paprasta naudoti, rezultatai matomi po 20 minučių
- Vėsinanti kaukė, suteikianti stangrumo
Behind The Scenes™ Coconut Bio-Cellulose Balancing Face Mask
Raminamoji kokosų ir bio-celiuliozės pagrindo veido kaukė
Visų tipų odai.
Behind the Scenes™ yra raminamoji bioceliuliozinė kaukė, kuri akimirksniu nuramina spuoguotą odą ir efektyviai mažina paraudimą. Kaukės sudėtyje yra natūraliai fermentuotų, vitaminais prisotintų kokosų sulčių, kurios valo ir gerina odos išvaizdą nesukeldamos sudirgimo. Skaidri vėsinanti bioceliuliozės medžiaga sukurta taip, kad glaudžiai apimtų veido kontūrą ir perduotų odai galingą balansuojantį Vitamino B ir gencijono šaknų ekstraktą, kuris mažina poras ir spuogus. Kiekviena raminamoji veido kaukė yra išmirkyta dideliame kiekyje serumo, suteikiančio lygios, skaisčios, be išsiplėtusių porų ir matomų nelygumų odos išvaizdą vos per 20 minučių.
Poveikis:
- Intensyviai ramina spuoguotą, sudirgusią odą
- Akivaizdžiai mažina poras
- Paprasta naudoti, rezultatai matomi po 20 minučių
- Vėsinanti kaukė, suteikianti balansuojamąjį efektą

Visų pirma, išsiaiškinkime kas yra ta Bio celiuliozė. Skaidri bioceliuliozės medžiaga sukurta taip, kad glaudžiai apimtų veido kontūrą ir perduotų odai galingą amino rūgščių ir rudadumblių kompleksą. Itin plonas bio celiuliozės pluoštas ypač lengvai prasiskverbia net į smulkiausius odos nelygumus. Atidariusios  pakuotę rasite sulankstytą veikliųjų medžiagų prisotintą kaukę. Pati kaukė pagaminta iš skaidrios, šiek tiek želė primenančios, medžiagos - bio celiuliozės. Kaukė be galo plona ir tampri, todėl pakuotėje iš abiejų pusių padengta apsauginiu sluoksniu A ir C, kurį prieš naudojant reikia paprasčiausiai nuimti bei išmesti. Naudoti kaukę rekomenduoju , žinoma, ant švarios, nuvalytos bei nušveistos odos, taip jūsų oda pasiims didžiausią naudą iš kaukės. Prieš atidarant pakuotę, gamintojai rekomenduoja kelis kartus pirštais suspausti ir pamaigyti pakuotę, kad joje esantis serumas, geriau pasiskirstytų po visą maišelį. Uždėkite kaukės sluoksnį B ant veido taip, kad tinkamai sulygiuotumėte akių, nosies ir burnos angas. Išlyginkite kaukę ant viso veido, kad nesusidarytų raukšlelių ar oro pūslelių. Laikykite 15–20 minučių. Nuimkite kaukę ir išmeskite. Švelniai įtrinkite likusį serumą į odą, kol jis visiškai įsigers. Veido nuplauti nereikia. Paaiškinau jums visą kaukės naudojimo eigą, o dabar mano įspūdžiai. :) Pradėsiu nuo kainos, kuris tikrai nežavi. Aš esu mėgėja užtepamų kaukių indeliuose, o ne vienkartinių, dėl labai paprastos priežasties - taupumas. Vienkartinė kaukė yra tik vienam kartui, o indeliuose esančią kaukę galima naudoti ir naudoti. Sulyginus kainą šios vienkartinės kaukės 10 eur, tikrai galima už tokią sumą nusipirkti gerą daugkartinę kaukę. Toliau keliaukime prie kaukės pluošto. Kaukė itin plona iš vienos pusės tai gerai, kadangi kaukė labai gražiai priglunda prie odos, puikiai laikosi, net, sakyčiau, yra šiek tiek tampri. Minusas tas, kad su ja reikia mokėti gražiai elgtis. Išbandžiau keturias kaukes ir labiausiai man patiko - Red Carpet Ready bei After Party kaukės. Starskin Red Carpet Ready Drėkinamoji kokosų ir bio-celiuliozės pagrindo veido kaukė puikiai drėkina odą, ji tampa lygi, neliko jokių šerpetojimų ar veido odos nelygumų. Šis kaukė pasakiška 10 balų. Starskin After Party Spindesio suteikianti kokosų ir bio-celiuliozės pagrindo veido kaukė tikrai tiks po baliuko.:) Papilkėjusią ir pavargusią odą akimirksniu atgaivino, oda tapo spindinti , žvali, atsigavusi. Mamai visai patiko stangrinamoji kaukė Close- Up, kuri pastangrino bei pagerino odos išvaizdą. Apibendrinant noriu pasakyti, kad kaukės yra geros ir jų poveikis tikrai geras, tačiau aš asmeniškai daugiau jų nepirksiu, nes kaina man yra nepriimtina, kadangi už tokią kainą galiu nusipirkti ne ką prastesnę kaukę, kurią naudosiu visą mėnesį, o ne tik vieną kartą. Ar rekomenduoju? Taip. :) Pirkti ar nepirkti - spręsti jums.:)

Starskin veido kaukes galite įsigyti Douglas parduotuvėse.

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą