Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. gruodžio 11 d., penktadienis

GOLDI RAINFOREST rutulinis dezodorantas be aliuminio


Daugelyje dezodorantų galima rasti aliuminio druską, kuri yra priskiriama prie labai toksiškų medžiagų. Aliuminio sintetinės druskos užkemša odos poras ir blokuoja prakaito liaukas. Tai gali sukelti uždegimą, limfmazgių tinimą, o reguliariai naudojant gali sutrikti prakaito liaukų veikla. Reikia nepamiršti labai svarbaus dalyko - prakaituojame ne veltui, taip organizmas natūraliai apsisaugo nuo perkaitimo ir pašalina toksinus. Todėl tai tampa pagrindiniu argumentu, kodėl nerekomenduojama naudoti priemonių, kurios užkemša prakaito liaukų poras ir taip užkerta kelią vykti natūraliems organizmo procesams. Beje, ar žinojote kuo skiriasi dezodorantai nuo antiperspirantų? Antipersperantas blokuoja prakaito liaukas ir taip stabdo prakaitavimą, o tai yra labai blogai. Dezodorantai nesustabdo prakaitavimo, bet naikina nemalonų jo kvapą, tačiau reikia įdėmiai skaityti sudėtį, kadangi dezodorantai taip pat dažnai būna prikimšti chemijos. Šiandien jums papasakosiu apie GOLDI RAIFOREST rutulinius dezodorantus be aliuminio.:)
Esu įsitikinusi, kad dauguma naudoja purškiamus antipersperantus. Ir aš pati juos naudodavau kol nesužinojau, kas už viso to patogumo slepiasi ir plačiau jais nepasidomėjau. :) Man atrodydavo, kad naudoti antipersperantą yra labai patogu, tačiau dabar jau tirkai žinau , kad naudoti dezodorantą daug geriau, tačiau ir jo sudėtis turi būti atitinkama. Šiandien jums noriu papasakoti apie naujos kartos rutulinis dezodorantas be aliuminio, alkoholio ir parabenų, su atogrąžų miškų eteriniais aliejais ir Negyvosios jūros mineralais, efektyviai mažina prakaitavimą, bet jo nestabdo. Lengvai tepasi ant odos ir greitai išdžiūsta, neužkemša porų, bet jas sutraukia, nepalieka dėmių ant rūbų, lipnumo jausmo, apsaugo nuo bakterijų dauginimosi, pasižymi ilgai išliekančiu maloniu, gaiviu aromatu. Oda lieka švelni, maloniai kvepianti visą dieną. Sudėtyje yra  odą raminančių alijošių ir agurklių aliejaus, todėl priemonė neerzina nuskustos odos, stabdo bėrimą. Šio produkto pavadinimas yra RAINFOREST dėl to, kad ekstraktai yra išgaunami iš augalų, augančių Amazonės miškuose, kur dėl lietaus gausos nėra jokios oro ir dirvožemio taršos. Iš išvaizdos dezodorantas atrodo ganėtinai įprastai, tūris 50ml, kaina ~ 17 eur. Kvapai yra du : green tea ( labai lengvas ir gaivus kvapas) bei calix. Man labiau patiko calix kvapas (švelnus tropinių gėlių aromatas).  Dezodorantai iš ties nuostabūs, puikiai susitvarko su savo užduotimi, tačiau mane suglumino kaina. Aš suprantu, kad už gerą bei kokybišką daiktą reikia mokėti daugiau. 17 eurų yra pakankamai daug , kaip už dezodorantą, tačiau reikia suprasti esmę šio produkto ,jo paskirtį, izrailietiški kokybiški produktai yra labai brangūs,  o ką jau kalbėti apie transportavimo kaštus. Jis yra be aliuminio , kuris labai mums kenkia, todėl tos, kurios nori būti sveikos, yra galbūt natūralistės ar tiesiog nenori savo organizmo dar labiau teršti , atkreipkite dėmesį į šiuos dezodorantus. Man jie labai patiko. Ir būtent čia galioja ta taisyklė, kad už gerą daiktą reikia mokėti brangiau. :) 

Dezodorantus galite rasti čia: http://www.estele.eu

Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

2 komentarai:

  1. Šis dezoderantas tikrai puikus, puikiai mažina prakaitavimą, nebloga sudėtis. O gal žinot ką nors efektyvaus nuo kojų prakaitavimo?

    AtsakytiPanaikinti
  2. Puiki priemonė, naudojau beveik metus, bet prakaitavimo problemą pilnai išspęsti pavyko tik su botulino injekcija.

    AtsakytiPanaikinti