Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. gruodžio 4 d., penktadienis

Ir parduotuvėje galima rasti židinį. :) DIStyle


Į šį saloną aš užsukau ne šiaip sau. Interjero salonas DIStyle kartu su dizaino ir architektūros specialistais iš Lietuvos, Baltarusijos, Italijos ir Prancūzijos projektuoja ir įgyvendina unikalius butų, namų, biurų bei įvairių viešųjų erdvių projektus. Pas juos galima įsigyti ir užsisakyti viską, kas reikalinga interjerui. Pradedant grindimis, baldais, šviestuvais, tekstile, kilimais ir baigiant įvairiomis smulkmenėlėmis (kvapais namams, servetėlėmis, indais ir kt.). Mes su vyru jau pagalvojame apie savo nuosavo namo statybą, domimės viskuo kas su juo susiję, todėl profesionalo konsultacija įvairiais klausimais tikrai praverstų.
Labiausiai nustebinęs mane dalykas - labai įdomūs projektai bei vizualizacijos. Baldai taip pat neįprasti, daiktai tarsi futuristiniai. Kainos nėra mažos ir geriems daiktams reikėtų pataupyti. Čia jums ne Ikea. :) Iš karto atkreipiau dėmesį į kvapus namams bei žvakes, kurios taip pat ne iš pigiųjų. Kvapas namams kainuoja apie 30,53 eur, žvakės apie 25 eur. Iš kvapų namams pasakiškas "Black Lily". Jis tikrai dieviškas. Daiktas, kuris atrodo labai patogus - transformuojama lentyna. Ją galima sukti įvairiais kampais. Yra ir sieninis laikrodis, stalo įrankiai ir tt..Toks jausmas, kad šioje parduotuvėje yra viskas ko gali užsimanyti pirkėjas namams. :) Man patinka jaukesnis interjeras, galbūt su retro detalėmis. Tokį futuristinį interjerą aš nelabai įsivaizduoju savo namuose, tačiau yra labai daug žmonių , kurie moderną dievina. Galiausiai išėjau su žvake. :D Negaliu gyvent be žvakių ir nieko čia nepadarysi. Žvakė labai kokybiška ir skaniai bei saldžiai kvepia. :) Papildžiau savo žvakių kolekciją. :) Į norų sąrašą įrašiau kvapą namams "Black Lily" apie , kurį negaliu pamirši, nes kvapas dieviškas.
Jei jūs esate geros kokybės mylėtojas, ieškote nestandartinių sprendimų savo namams čia, DIStyle, jums tikrai padės. :) Be to, šiuo metu švenčių proga visiems namų kvapams taikoma -20% nuolaida.:) 

Daugiau informacijos rasite čia :1 komentaras:

  1. Koks neįprastas interjeras. Nestandartines spintos ir žurnaliniai staliukai atrodo labai originaliai ir sukuria išskirtinį įvaizdį. Labai įdomu ir patrauklu.

    AtsakytiPanaikinti