Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. gruodžio 23 d., trečiadienis

Kvepalų mėginėliai iš Scent Bar


Ar esate girdėjusios apie prabangių kvepalų parduotuvę scentbar.lt ? Kodėl prabangių? Todėl, kad kvapai yra labai įdomūs, kokybiški , na ir kaina aišku atitinkama. :) Aš kol kas tokių prabangių kvepalų sau leisti negaliu, todėl pradžiai pakaks ir mėginukų. Turiu penkis skirtingus kvapus, kurie labai skiriasi vienas nuo kito, žinoma, išsirinkau patį skaniausią ir labiausiai man patikusį kvapą. Koks jis? Netukus sužinosite. :)
Turimi kvapai:
1. NOBILE Ponte Vecchio
2. NOBILE Infinito
3. NOBILE Ponte Vecchio  baltas
4. NOBILE Cafe Chantant
5. NOBILE La Danza delle Libellule

Nobile 1942 kvepalai pradėti kurti 1942 metais, kai Umberto Nobile nusprendė pradėti verslą II Pasaulinio karo metu pačiame įtampos židinyje – Romoje. Šiandien Nobile 1942 žavi savo senamadiškomis parfumerijos tradicijomis – kvapiosioms medžiagoms išgauti naudojami senieji filtravimo ir distiliacijos metodai, kvepalų pilstymas, etiketės klijavimas ir supakavimas atliekami rankomis, o sumaišius kvepalų ingredientus, vadinamoji mikstūra paliekama mėnesiui nusėsti prieš ją supilstant į kvepalų buteliukus.


Kvapas "Infinito" nr 2. Pradinėse natose – bergamotė, smilkalai, imbieras; vidurinėse – kedras, kiparisas, briedragės, snaputis/pelargonija; bazinėse – santalmedis, pačiulis, muskusas ir vetiverija. Man šis kvapas kvepia gamta, miškais, laukais , kurie susipina su smilkalų kvapu. Labai įdomus kvapas.

Du labiausiai man patikę kvapai - nr 4 bei nr 5 (NOBILE Cafe Chantant bei NOBILE La Danza delle Libellule). NOBILE Cafe Chantant pradinėse natose – vyšnios, lauro lapai, žvaigždinis anyžius; vidurinėse – heliotropas, gėlinės natos, zefyrai, vilkdalgis; bazinėse – benzoininė derva, pačiulis, vanilė, muskusas. Labiausiai jaučiasi vyšnios aromatas, kvapas nėra labai saldus, sakyčiau labai moteriškas bei subtilus. Na ir didžiausią įspūdį man palikęs kvapas - NOBILE La Danza delle Libellule. Jis fantastiškas. Kadangi esu saldžių kvapų mylėtoja, įsimylėjau jį iš karto. Pradinėse natose – bergamotė ir obuolys, vidurinėse – kedras ir cinamonas, bazinėse – muskusas, vanilė ir kokosas. Iš pradžių, kai pasipurškiau buvo labai jaučiamas obuolio aromatas, tačiau pamažu tas gaivumas perėjo į saldžią vanilę. Dieviškas kvapas. Jei manęs paklaustų, kokius kvepalus rekomenduoju išbandyti bei pauostyti iš šios parduotuvės, vienareikšmiškai tai būtų šis kvapas. :) Šių kvepalų kaina ~ 128 eur , 75 ml.

Kvapai nr 1 ir nr 3 yra turbūt keisčiausi, nes aromatai labai neįprasti - gan aitrūs ir stiprūs. Aš asmeniškai sau tokių nepasirinkčiau, tačiau žinau, kad yra daug moterų mėgstančių tokius keistus ir uoslei neįprastus kvapus, todėl tai skonio reikalas. :) 

Pirmoji pažintis man paliko gerą įspūdį, dabar teks laupyti. :) 
Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

1 komentaras: