Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. gruodžio 16 d., trečiadienis

Ledai - nuodėmė ar naudingas skanėstas?


Vasarą norisi gaivių, vaisinių ledų, o žiemą atvirkščiai, šokoladinių, karamelinių. Europos terapeutai patvirtino, kad retkarčiais ledų suvalgantis žmogus yra atsparesnis oro temperatūrų svyravimui, peršalimui, gerklų uždegimui. Tai va. :) Reikės ir man pradėti valgyti dažniau ledus, kad nesirgčiau ir padėčiau savo organizmui tapti labiau užgrūdintam bei atsparesniam ligoms. :) Ledai organizme stimuliuoja tokios svarbios medžiagos - serotonino gamybą, kuris gali apsaugoti mus nuo stresų ir kelti nuotaiką. Tyrimai parodė, kad dažnai pasilepinantys ledais žmonės jaučiasi laimingesni, nei tie, kurie ledų nemėgsta. Vienas iš neseniai atliktų vokiečių gydytojų tyrimų patvirtino, kad įprasti ledai nuostabiai gydo pervargimą ir nervinį įsitempimą. Tai paaiškinama tuo, kad pienas, ar grietinėlė, iš kurių gaminami ledai, savo sudėtyje turi L-triptofano - labai natūralios medžiagos, pakeliančios nuotaiką ir raminančios nervų sistemą. Mokslininkai primena, kad ši medžiaga dar ir padeda nusikratyti nemigos. Paprastas pienas ir grietinėlė neturi šios savybės todėl, kad esant pliusinei temperatūrai L-triptofanas nepastovus, o užšaldytas leduose jis gali ilgai išlaikyti struktūrą. Šiandien pasakoju apie mano labai mėgiamus ledus DIONE.:)
Turbūt iš karto kyla klausimas, kodėl ledai pavadinti būtent taip.:) Pasirodo, DIONE senovės graikų deivė. :) Graikų mitologijoje DIONE buvo fatališka, tobula moteris, kuriai negalėjo atsispirti joks vyras. Per visą žmonijos istoriją moterys kurstė aistras, buvo kūrybinio įkvėpimo ir meilės, šilumos šaltinis. Stiprios ir trapios jos buvo ne tik geismo šaltinis – mylimosios, meilužės, bet ir globėjos – žmonos, motinos, tradicijų saugotojos. Kurdami ledus gamintojai įvertino šių moteriškų savybių svarbą, todėl prekiniam ženklui įkūnyti pasirinko senovės graikų deivės DIONE portretą. DIONE ledai, taip pat kaip ir moterys, yra nenuspėjami, originalūs ir kiekviena jų rūšis – išskirtinė.

DIONE ledai gaminami iš nenugriebto pieno, šviežios grietinėlės ir be kenksmingų maisto priedų. Glaistui naudojamas pasaulyje įvertintas belgiškas šokoladas. Aš ragavau tris skirtingų skonių DIONE ledus : 

Vanilinis plombyras su sūdyta karamele ir karamelizuotais lazdyno riešutais Belgiško pieniško šokolado glaiste. Šie ledai man paliko didžiausią įspūdį, kadangi dar nebuvau ragavusi ledų su sūdyta karamele. Skonis tikrai labai įdomus, nes persipina saldumas bei sūrumas. Dievinu lazdynų riešutus, tad šis skonių derinys man patiko labiausiai. :) 

Mėtiniai grietininiai ledai su šokolado gabaliukais. Iš pavadinimo galima spręsti, kad šie ledai yra mėtų skonio. Jie labiau patiks tiems, kurie nori atsigaivinti bei prisiminti vasarą. :)

Šokoladinis plombyras su kavos įdaru ir kakavos pupelių gabaliukais šokoladiniame glaiste. Šie ledai labiausiai patiko mano mamai, kuri eina iš proto dėl visko kas susiję su kava. Ledai ne išimtis. :) Skonis labai rafinuotas, stipriai jaučiamas labai skanus šokoladas.


Man ši pažintis su DIONE ledais nebuvo pirma, kadangi vasarą dažniausiai valgiau būtent juos. Labiausiai traukia akį puiki kokybė, įpakavimai labai gražūs, parinkta įdomi produkto istorija su deive DIONE. Prisiminkite, kad suvalgę ledų organizmą praturtiname lengvai pasisavinamais pieno baltymais, angliavandeniais, vitaminais C, A, E, mineralinėmis medžiagomis. Ledai ne tik suteikia energijos, pasotina, bet ir sumažina stresą ir nervinę įtampą. Dabar suprantu, kodėl kino filmuose kokioje nors dramoje moterys, susipykusios su širdies draugu, tiesiog kibirais valgo ledus. :) To priežastis - ledai puikiai mažina nervinę įtampą. :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą