Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. gruodžio 21 d., pirmadienis

Magiškas migdolų dovanų rinkinys iš L'OCCITANE en Provence


Graikų mitologijoje migdolo medis simbolizuoja jaunystę ir trapumą. Tvirtas dramblio kaulo spalvos riešutas, augantis šviesiai žalio aksomo kevalo apsupty, yra itin vertinamas dėl savo kosmetinių savybių. Jis drėkina, maitina, lygina ir stangrina odą. Šiandien jums noriu papasakoti apie nuostabų , migdolais kvepiantį rinkinį iš L'OCCITANE en Provence, kurį pasidovanojau sau, artėjančių švenčių proga. :)

Šį rinkinį sudaro net keturi produktai: 

- Migdolų stangrinamasis kūno kremas 100 ml,
- Migdolų šveičiamasis muilas 50 g,
- Migdolų dušo aliejus 250 ml,
- Migdolų rankų kremas 30 ml.

Rinkinio ankstesnė kaina 60,50 eur, dabar jis kainuoja 49 eur. 


Migdolų dušo aliejus 250 ml, kaina perkant atskirai 18,50 eur, 500 ml- 30,50 eur. Dušo aliejus, susiliejęs su vandeniu, virsta subtiliomis putomis, švelniai prausiančiomis jūsų odą. Papildytas migdolų aliejumi, jis saugo hidrolipidinį sluoksnį ir pakvėpina gardžiu šviežių migdolų aromatu. Migdolai, kurie auga apsaugoti minkštų, žalių, aksominių kevalų, yra žinomi dėl savo gebėjimo minkštinti ir glotninti odą. Dušo aliejus yra patogioje pakuotėje, konsistencija panaši į aliejinę, tačiau nėra riebi. Dušo aliejus silpnai putoja, todėl toms, kurioms reikia daug putų jis gali nepatikti. Man nėra svarbu ar priemonė labai smarkiai putoja ar ne, man svarbiausia poveikis mano odai, o poveikis tobulas. Priemonė labai švelniai prausia kūno odą, nesausina, pastebėjau , kad oda tapo lygesnė, švelnesnė bei labai kvepianti. Dušo aliejus, palyginus su paprasta dušo želė, yra daug švelnesnis, labiau tausoja odą. Jei ieškote malonaus kvapo, neerzinančios, tausojančios odą kūno priežiūros priemonės, ši idealus variantas. :)Migdolų stangrinamasis kūno kremas 100 ml, kaina perkant atskirai 50 ml- 13 eur, 200 ml- 43 eur. Migdolų kūno kremas, papildytas migdolų aliejumi ir migdolų pieneliu, maitina ir švelnina odą. Migdolų baltymų ir silicio derinys, kuris yra panašus į kolageną, efektyviai kovoja su odos stangrumo netekimu, stiprindamas odos pamatinį sluoksnį. Lengvos, kreminės konsistencijos kremas greitai susigeria, nepalikdamas riebaus sluoksnio. Oda tampa aksominė ir glotni, apgaubta gaiviu ir subtiliu aromatu.  Šio kremo indelis kažkas pasakiško, man primena senus kino filmus, kuriuose retro moterys ant savo naktinio staliuko laikydavo prabangius indelius su brangiais kremais ir prieš naktį jais tepdavosi. Indelis stiklinis, sunkus, dangtelis metalinis. Kvapas labai gardus, konsistencija sakyčiau kažkas per viduriuką tarp kremo- losjono, įsigeria į odą labai gerai ir greitai, nepalieka jokio riebumo. Kaip jau ir minėjau, po dušo aliejaus, bent jau mano oda, reikalavo kremo ir papildomo maitinimo, kurį gavau iš šio kremo. Jis ne tik pamaitino, tačiau ir pastangrino odą, ji tapo elastingesnė, lygesnė. Man jis labai patiko ir sakyčiau, kad dušo aliejaus bei šio kremo duetas yra tobulas. Atskirai šios priemonės galbūt ne taip veiktų, todėl jas patariu pirkti ir naudoti drauge.:) 


Migdolų rankų kremas 30 ml, kaina perkant atskirai 7,50 eur. Papildytas švelninamuoju migdolų pieneliu ir glotninamaisiais migdolų baltymais, šis kremas drėkina, gražina ir pakvėpina Jūsų rankas subtiliu migdolų žiedų aromatu. Na, žinokit ,sakykit ką norit, bet migdolų kvapas yra nepakartojamas. Jis nėra greitai atsibostantis, kaip dažnai būna su labai ryškiais ir aitriais kvapais. Tai jau trečias mano turimas kremas iš L'OCCITANE ir aš supratau vieną dalyką - visi rankų kremai puikiai drėkina, paglotnina rankas bei maitina, skiriasi tik kvapai. Šis kvapas yra prabangus, švelnus, saldokas, tačiau kartu ir turi gaivesnes natas. Labai rekomenduoju išbandyti, o ypač jei esate migdolų kvapo mylėtoja. :) 


Migdolų šveičiamasis muilas 50 g, kaina perkant atskirai 4,50 eur. Nuostabaus migdolų žiedų kvapo muilas su smulkintų migdolų gabalėliais švelniai šveičia odą. Šis muiliukas yra gan nedidukas, puikiai kvepia, nesausina odos. Nepasakyčiau, kad jis yra labai jau šveičiantis odą , labiau švelniai prausiantis, nes migdolų gabalėliai nėra labai juntami, o tai man labai patinka. Nereikia savo odos braižyti kaip su švitriniu popieriumi. :) 

Apibendrinant noriu pasakyti, kad rinkinį pirkti apsimoka, tuo labiau dabar jis kainuoja pigiau. Produktai nuostabūs, labai skaniai kvepiantys, žodžiu namuose šių produktų pagalba turiu tikrą Spa. :) Be to, visi produktai buvo gražiai supakuoti šventinėje dėžutėje, todėl tinka ir dovanai (nereikės papildomų išlaidų dėžutėms ar maišeliams). Rekomenduoju. :) 
Primename, kad šiame puslapyje reiškiama tik subjektyvi nuomonė ir dalinamasi tik asmenine patirtimi.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą