Instagram: viktorija_andriukaitiene

2015 m. gruodžio 23 d., trečiadienis

Mano laiškas Kalėdų Seneliui


O žinot, senieji praeinantys metai, ačiū jums, kad visi artimieji yra gyvi ir sveiki, ačiū už jų šypsenas bei apkabinimus. Už draugus, kurie liko ištikimi nepaisant nieko ir naujus gerus draugus. Už susitikimų džiaugsmą ir išsiskyrimų pamokas. Už meilę, kurią atradau, už žmogų, kuris tapo pačiu artimiausiu. Ačiū už naujas galimybes, naujus iššūkius. Už tai, kad tapau..ne, ne vyresnė, o išmintingesnė. Mielas, Kalėdų Seneli, neturiu ko tavęs daugiau prašyti, nes turiu daugiau nei pakankamai . Šį kartą noriu paprašyti ne sau , o kitiems. Kad pas visus namuose būtų priteklius, kad visi turėtų ką ir už ką pavalgyti. Kad per šį gražų periodą visus aplankytų laimė, ramybė. Noriu paprašyti daugiau žmogiškumo žmonėse, daugiau gėrio. Po eglute linkiu jums rasti pačių brangiausių dovanų: jėgų pradėtus darbus tęsti, stiprybės, polėkių, svajų, sveikatos taurę pilnutėlę,naujų minčių, skambių dainų, ir įkvėpimo kibirkštėlę,ir šypsenų – švelnių, šviesių.Kalėdos – tai metas, kada dovanojant prisimenama, kas iš tikrųjų gyvenime yra svarbiausia. Tai meilė ir kaip ji pakeičia mūsų gyvenimus. Tai dalinimasis ir kaip jis mus suartina.Tai gerumas ir kaip jis mus sušildo. :)
Laiško šabloną parsisiunčiau iš čia: http://blog.cocone.lt/atsisiuntimas/ Jį galite atspausdinti savo vaikui ir nereikės sukti galvos - gražu ir patogu. :) 

Nusipirkau raudonus bei baltus vokus bei atvirutes. Vokams papuošti radau labai gražias medines formeles iš http://www.spalvunamai.lt/ 
Šiame puslapyje yra visko, ko gali prireikti rankdarbiams. Nusipirkau tris skirtingus rinkinukus, kuriuose yra namukai, eglutės bei žvaigždutės. Viename rinkinyje yra 9 vnt medinių formelių, jos nedidukės apie 3 cm, vieno rinkinio kaina 1,10 eur. Šiais paveiksliukais aš papuošiu vokus, tiesiog užklijuosiu juos ant voko bei papuošiu eglės šakele. Tokias formeles galima pritaikyti labai daug kur, reikia tik fantazijos. :) Galima tiesiog papuošti eglės šakelę. Galima net su spalvotais pieštukais nuspalvoti tiek namukus, tiek eglutes. :) Džiaugiuosi, kad aš viską jau supirkau iš anksto, dovanos saugiai guli po eglute ir šiandien nereikia lakstyti po parduotuves ir stovėti didelėse eilėse. :)  Kūčios jau rytoj , todėl skanių jums kūčiukų, mielosios. :)))

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą