Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. sausio 19 d., antradienis

Dessata Original Rose Gold plaukų šepečių rinkinys iš inhair.lt


Dar vienas įrašas ir keliausime prie dekoratyvinės kosmetikos. :) Plaukų šepetys - labai svarbus kasdieninis grožio įrankis. Įsivaizduokite, kad staiga dingtų visi šepečiai.. Oj ne.. Nenoriu net įsivaizduoti. Tikrai visos vaikščiotume kaip kūtvėliukės. :) "Seniausiomis šukomis, kuriomis naudojosi Žemės gyventojai, galima laikyti žuvies skeletus. Nežinoma, kur ir kada buvo pagamintos pirmosios šukos, tačiau seniausios rastos kasinėjant Senovės Romos teritoriją. Jos buvo pagamintos iš plataus gyvūno kaulo su rankena ir aštuoniais rankomis išpjaustytais dantukais, kurie vienas nuo kito buvo nutolę 0,2 cm atstumu. Vėliau šukos buvo gaminamos iš medžio, koralų, dramblio kaulo, vėžlio šarvų ir įvairių gyvūnų ragų. Šios medžiagos šukoms buvo naudojamos iki XIX amžiaus vidurio. 1869 metais du broliai Isajus ir Džonas Chajatai išrado celiulioidą (plastmasę), kuris visiškai pakeitė šukų gamybą. Drambliai ir vėžliai buvo išgelbėti nuo išnykimo, o žmonės galėjo įsigyti žymiai pigesnes šukas iš medžiagos, kuri buvo labai panaši į koralus, dramblio kaulą ar vėžlio šarvus." (info. alfa.lt). Nuo to laiko, šukų gamyba labai patobulėjo. Dabar turime didžiulį pasirinkimą, tik spėk rinktis. :) Aš ilgą laiko tarpą naudojau Tangle Teezer šukas, tačiau atėjo laikas jas pakeisti naujomis. Ilgai žiūrinėjau, kokį šepetį pasirinkti ir apsistojau ties - Dessata. Kodėl? :) Atsakymas bloge. :)


Gamintojo aprašymas

"Dessata Original Fuchsia Chrome plaukų šepečių rinkinį sudaro Dessata Bright Mini bei Dessata Bright Original  plaukų šepečiai.

Dessata Bright Original plaukų šepečių dizainas yra specialiai sukurtas švelniai sušukuoti netgi itin susivėlusius plaukus jų nepešant ir nepažeidžiant. Šie šepečiai yra tinkami net sausų, nekondicionuotų plaukų kondicionavimui. Dessata Original šepečiai - labai ergonomiški ir paprasti naudoti, patogu laikyti rankoje ir iššukuoti plaukus iš bet kurios pusės.

Dessata Bright Mini plaukų šepečių dizainas yra specialiai sukurtas švelniai sušukuoti netgi itin susivėlusius plaukus jų nepešant ir nepažeidžiant. Šie šepečiai yra tinkami net sausų plaukų kondicionavimui. Dessata Mini plaukų šepečiai yra kompaktiško dydžio, todėl nesunkiai tilps rankinėje. Apsaugoti specialiu dangteliu. "
Kodėl pasirinkau Dessata Original Rose Gold plaukų šepečių rinkinį, o ne vieną šepetį? Visų pirma, man reikėjo šepečio, kurį galėčiau nešiotis rankinėje bei šepečio, kuriuo galėčiau naudotis namuose. Natūralu, kad norint nešiotis plaukų šepetį rankinėje, turi būti atitinkamas, kompaktiškas dydis bei specialus dangtelis, kuris apsaugotų šerelius nuo rankinėje esančio turinio. Visa tai Dessata man suteikė. Šepetys telpa net delninėje. :)  Didysis šepetys - nuostabus. Su juo taip lengva iššukuoti tiek šlapius, tiek sausus plaukus. Kadangi turėjau Tangle Teezer šepetį, galiu palyginti kuo jie skiriasi. Didžiausias skirtumas - šerelių dydis. Tangle Teezer šereliai plonesni nei Dessata, todėl jei turite labai storus, besiveliančius plaukus - Dessata šepetys jums tikrai viską iššukuos.  Tangle Teezer nelabai susitvarkydavo su šlapių plaukų užduotimi. Dessata plaukų šepečiai sukurti taip, jog nepažeidžia šlapio ir suminkštėjusio plauko, tačiau puikiai jį iššukuoja. Tai dar viena priežastis, kodėl pasirinkau šiuos šepečius. Be to, nepamirškime ir labai gražaus jų dizaino, rose gold spalva yra kažkas tobulo, šepečiai atrodo labai prabangiai. Labai patogus dizainas, patogu paimti į ranką. Perkant iš inhair.lt parduotuvės už 29 eurus, pristatymas nemokas. Gavau ne tik nemokamą pristatymą, tačiau ir mėginėlių. Būtent dėl šios priežasties, mėgstu apsipirkti internetinėse parduotuvėse. :) Negalima nepaminėti ir labai gražaus įpakavimo į kurį buvo supakuotos šukos - puikiai tina dovanai. Esu labai patenkinta šiais pirkiniais ir tikrai galiu drąsiai rekomenduoti jums. :)Šias bei kitas Dessata šukas galite įsigyti: inhair.lt, inHair parduotuvėje Vilniuje - Žygio g. 90


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą