Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. sausio 26 d., antradienis

L'occitane Raminamasis taukmedžių veido fluidas


Iš pačio ryto noriu su jumis pasidalinti nerealaus produkto rekomendacija iš L'occitane . Tai -Raminamasis taukmedžių veido fluidas, kuris gelbėjo mano odą nuo tempimo,raudimo, besikeičiančios oro temperatūros bei aplinkos taršos. Turėjau nemažai veido fluidų, tačiau nei vieno taip nepamilau, kaip šio.:)


Gamintojo aprašymas

"Kiekvieną dieną oda yra veikiama žalingo aplinkos poveikio (taršos, streso, besikeičiančio oro, temperatūros ir t.t.), tuomet odą pradeda nemaloniai traukti, ji rausta, jaučiamas dilgčiojimo ar deginimo pojūtis. Šis švelnus veido fluidas suteikia odai komforto pojūtį, apsaugo nuo kasdieninio žalingo aplinkos poveikio. Natūralus, aktyvus kompleksas, kuriame dera erškėtuogės, medetkos, taukmedžių sviestas(5%), suteikia odai trejopą apsaugą: optimizuoja odos barjerinę funkciją, nuramina sudirgusią odą, stiprina natūralią odos apsaugą."
Fluido turime 40 ml, kaina ~ 39 eur, labai kokybiškas įpakavimas su pompa. Galiu pasakyti, kad pirmą kartą matau tokį hermetišką buteliuką, kadangi pati skylutė pro , kurią išeina priemonė, labai labai mažytė. Fluido konsistencija kažkiek primena lengvesnį kremą, spalva balta, be galo maloni tekstūra ant odos pasidengia itin lengvai bei švelniai. Šiame fluide yra 5 procentai taukmedžių sviesto. Dėl gydomųjų ir drėkinamųjų savybių taukmedžių sviestą gali rasti daugelio grožio priežiūros produktų sudėtyje. Taukmedžių sviestas maitina ir atstato pakitusią odos būklę, nes jį sudaro sočiosios, monosočiosios riebalų rūgštys, sudėtyje randama ir šiek tiek polinesočiųjų riebalų rūgščių.  Iš pradžių maniau, kad, dėl sudėtyje esančio taukmedžių sviesto, fluidas bus itin sunkus, tačiau, kai išbandžiau, negalėjau patikėti savo akimis. Priemonė neįtikėtinai greitai bei lengvai įsigėrė į odą ir nepaliko visiškai jokio pėdsako, kad ant odos buvo tepta kažkokio maitinančio ar raminančio fluido. Ant odos nepaliko visiškai jokio riebalo. Neįtikėtina. :)  Sužavėjo labai malonus bei neįkirus kvapas ir, iš tikrųjų, priemone norisi teptis ir teptis. :) Labai gaila, kad apie šį fluidą nesužinojau anksčiau, nes jis tikrai keliautų su manimi į kalnus, tačiau dar žiema nepabėga, todėl jei norėjote ir vis dar norite įsigyti gerą kremą ar fluidą, kuris apsaugotų jūsų odą nuo šalčio, žalingos aplinkos poveikio, jei oda nuolat rausta, jaučiamas tempimo bei dilgčiojimo pojūtis - rinkitės šį fluidą. Jis nerealus, nes puikiai ir gan greitai nuramina odą, ją sudrėkina bei pamaitina. Manau tikrai nepasigailėsite. Labai rekomenduoju išbandyti, o mane po šio fluido labai sugundė ir kiti gaminiai būtent iš šios kolekcijos. :) O kaip jums ši kolekcija?
2 komentarai:

  1. Bandžiau ir aš. Nerealus! Labai lengvas, malonus. Man patinka, kad be kvapo ir su dozatoriumi. Oda po jo labai švelni :) Super Loccitane naujiena! :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Smagu, kad patiko. :) Aš labai patenkinta šiuo fluidu. :)

    AtsakytiPanaikinti