Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. sausio 13 d., trečiadienis

Maybelline Lash Sensational blakstienų tušas


Dar vienas pirkinys iš Maybelline -  Lash Sensational blakstienų tušas. Ilgai planavau įsigyti šį tušą, tačiau vis kažkas mane sulaikydavo. Dauguma jį giria, tačiau yra ir peikiančių. Tai kaip gi yra iš tikrųjų? Ar jis vertas dėmesio, merginos? . :)

Gamintojo aprašymas

"Kartu su Maybelline New York Lash Sensational pasiruošk atrasti blakstienas, kokių niekada neįtarei turėjusi. Pajusk, kaip unikalus lenktas Lash Sensational šepetėlis išskirtinai kruopščiai padengia Tavo blakstienas. Vidiniai mikrošereliai pasiekia net ir smulkiausias blakstienas, kurių nė neįtarei turėjusi, o išoriniai didieji šereliai tušu padengia ilgesnes ir storesnes blakstienas. Dėl akies kontūrą atkartojančios lenktos šepetėlio formos blakstienos nuo vidinio iki išorinio akies kampučio išskleidžiamos taip, kad kiekviena blakstiena būtų maksimaliai pastebima.

Lengva, kone besvorė Lash Sensational tekstūra, kurios sudėtyje nėra didelio kiekio vaško, sluoksnis po sluoksnio padengia kiekvieną blakstieną. Jos atrodo gaivios, lygios, bet ne apsunkintos ar šiurkščios. Naujojo tušo grožį pabrėžia ir išskirtinė pakuotė, primenanti perlų švytėjimą. Įspūdingi rezultatai: lyg vėduoklė maksimaliai išskleistos 100% blakstienų. Nuo kampučio iki kampučio, nuo apačios iki viršaus, nepamirštant nė vienos blakstienos."


Ar jums pažįstamas jausmas, kai po ilgų ieškojimų pagaliau atrandi  idealiai tinkančią ir lūkesčius atitinkančią kosmetikos priemonę? Šį kartą nutiko kažkas panašaus. :)  Iš tikrųjų, tušo lenktas Lash Sensational šepetėlis kruopščiai padengia blakstienas, vidiniai mikrošereliai pasiekia net ir smulkiausias blakstienas, o išoriniai didieji šereliai tušu padengia ilgesnes ir storesnes blakstienas. Prie šepetėlio reikia priprasti ir suprasti kaip juo tinkamai naudotis. Jei išmoksite jį tinkamai valdyti, blakstienas padažysite tikrai labai gražiai. Dar vienas pliusas - tušas labai gražiai atskiria blakstienas, nesulipina, jos atrodo riestos bei ilgesnės, dėl tankumo nepasakyčiau, kad kažkas labai jau stebuklingo įvyksta, tačiau šiek tiek jo prideda. Po ilgesnio naudojimo tušas pradėjo truputį sausinti blakstienas. Aplamai, man tušas patiko, nes blakstienos atrodo ilgesnės, riestesnės, o tai labai gerai. Supratau, kad geriau nesitikėti iš produkto nieko ir būti maloniai nustebintai, nei tikėtis kažko stebuklingo ir to stebuklo nesulaukti. :) Ar rekomenduoju? Taip, jei norite ilgų bei riestų blakstienų. Toms, kurios turi labai trapias blakstienas nerekomenduočiau naudoti kiekvieną dieną, nes gali dar labiau pasausinti jas. Tušas - tikrai vertas dėmesio. Jo didžiausias pliusas - labai geras blakstienų ilginimas bei užrietimas. Vien dėl to, jis vertas pagyrų, nežiūrint į jo nežymius trūkumus. Be to, šiuo metu Droge yra akcija ( ~ 8,25 eur), todėl pirkti su nuolaida apsimoka. Tikrai ne visi tušai išgali taip gražiai pailginti bei užriesti blakstutes, todėl drąsiai galite išbandyti jei tokio dar neradote. :)

Blakstienos be tušo bei su Maybelline Lash Sensational blakstienų tušu2 komentarai: