Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. sausio 23 d., šeštadienis

Neutral Dušo želė bei Kūno losjonas


Esu įsitikinusi, kad yra tikrai nemažai merginų, kurios nemėgsta labai aitrių kvapų kremuose, todėl ieško priemonių , kurios neturi kvapo. Prisipažinsiu, man kartais pabosta labai kvapnūs produktai ir kartais norisi ant kūno užsitepti bekvapią priemonę, kuri paprasčiausiai gerai atliktų savo darbą. Ar girdėjote apie Neautral priemones, kurios neturi aršių konservantų bei kvapiklių? :) Aišku, kad girdėjote. :) Tad šiandien jums noriu papasakoti apie Neautral priemones -  dušo želę bei kūno losjoną, kurias buvo labai įdomu išbandyti. :)

Gamintojo aprašymas

Neutral dušo želė
"Švelni, neutralaus pH dušo želė skirta kasdienei asmeninei higienai tausoja odą ir ją drėkina.Puikiai tinka žmonėms, turintiems itin jautrią ar alergišką odą. Tinka ir jautriai vaikų odelei."

Neutral kūno losjonas
"Švelnus, lengvas, neutralaus pH „Neutral Body Lotion” losjonas skirtas visam kūnui. Jis greitai susigeria ir ant odos nepalieka riebalų likučių. Sudėtyje esantis glicerinas maitina ir drėkina odą, o simondsijų aliejus ir taukmedžio sviestas išlaiko ją minkštą ir elastingą. Sudėtyje nėra kvapiųjų, dažomųjų medžiagų ir parabenų, todėl sumažėja alergijos rizika ir nedirginama ypač jautri oda."Pirmiausia apžvelkime Neutral dušo želę. Jos turime 250ml, kaina ~ 2,75 eur, konsistencija gelinė, gerai putoja, spalva permatoma, be kvapo. Iš tikrųjų, šios dušo želės sudėtis labai minimali, joje nėra konservantų ar kvapiklių ir tai labai džiugina, tačiau yra taip gerai žinomas SLES. Kadangi mano oda yra normali, priemonė puikiai tiko, tačiau jos nerekomenduočiau turinčioms labai pažeistą kūno odą ar labai sausą, nes priemonė gali papildomai pasausinti. Jei jūsų oda yra normali - priemonė puikiai tiks ir patiks, nes plauna labai gerai, yra bekvapė, be dažiklių bei konservantų. 


Toliau keliaukime prie man labai patikusio Neutral produkto - kūno losjono. Jo turime taip pat 250 ml, kaina ~ 4,92 eur, konsistencija tokia pat , kaip ir daugelių losjonų, spalva balta, be kvapo. Labiausiai mane pradžiugino sudėtyje esantys rapsų, sviestmedžio, simondsijų aliejai bei vitaminas E. Šie gerieji ingredientai minkštins, maitins odą, saugos ir atkurs odos lipidinį barjerą. Losjonas gana greitai susigėrė, nepaliko nemalonaus riebalo pojūtį. Visgi, sudėtyje yra šiokių tokių negeriečių, todėl stipriai pažeistai, sausai bei labai jautriai odai nemanau, kad ši priemonė tiktų idealiai. Priemonė idealiai tiks normalios bei riebesnės odos savininkėms. :)

Jei ir jums kartais pabosta įkyrus kvapai esantys kūno odos priežiūros priemonėse, jūsų oda yra normali - pabandykite šias Neutral priemones. Labiausiai rekomenduoju atkreipti dėmesį į losjoną. :)


Beje, anksčiau buvau bandžiusi Neutral Baby drėgnas servetėles. Jas noriu labai parekomenduoti ir pagirti, nes jų sudėtyje nėra jokių pavojingų ingredientų, vien tik saugios ir veiksmingai odą drėkinančios medžiagos (glicerinas, pieno rūgštys, hialurono rūgštis ). Mamytės, atkreipkite dėmesį į šias servetėles, nes jos puikus pasirinkimas prižiūrėti vaikų odelę. Aš jas naudodavau makiažui valyti. :) Šios servetėlės ,mano nuomone, kol kas geriausias produktas iš visos Neutral kolekcijos. :) 

Neutral priemones galima įsigyti parduotuvėse:„Maxima“, „Rimi“, „IKI“, „Prisma“, „Drogas“, „Eurovaistinė“.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą