Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. vasario 2 d., antradienis

BIOCELL drėkinanti veido kaukė


Šias "Biocell" kaukes aš buvau gavusi dar prieš šventes (matosi net atvirutė su eglutėmis bei palinkėjimu :))), tačiau taip ir neišbandydavau. Na kiek gi toks gėris gali gulėti stalčiuje be darbo?:) Išsitraukiau, išbandžiau ir ką - mano jausmai dvejopi. Iš vienos pusės man jos patiko, iš kitos pusės jos tiks tikrai ne visoms, ypač reikėtų atkreipti dėmesį į jūsų odos tipą.
Nuotrauka iš čia
Gamintojo aprašymas

"Biocell veido kaukės – veido odos drėkinimui. Atkuria odos drėgmės balansą, sutraukia poras, padidina odos stangrumą, maitina odą, išlaiko odą elastingą, skaisčią ir jaunatvišką.

Šios kaukės sudėtyje yra hialurono rūgšties, Pseudoalteromonas antarctica fermentų ekstrakto, skiautėtųjų puerarijų šaknų ekstrakto, levandų aliejaus, galaktoarabinano, pantenolio, vitamino E. Šios medžiagos padeda atkurti odos drėgnumą, lygina smulkias raukšleles, sutraukia poras, padidina odos stangrumą, išlaiko odos elastingumą, skaistumą ir jaunatviškumą. Pseudoalteromonas antarctica fermentų ekstraktas apsaugo odą nuo žemų temperatūrų, todėl šią drėkinamąją kaukę galima naudoti ir žiemą.

Biocell kaukė tinka visų tipų veido odai. Veikliųjų medžiagų prisotintą kaukės lakštą dėkite ant veido, kur reikia įkirpkite. Palaikykite 20-30 min. Nuėmę kaukę likusį skystį švelniai įmasažuokite į veido odą. Nenuplaukite! Biocell kaukę rekomenduojama naudoti 1-2 kartus per savaitę."


Merginos, kurios nuolat skaito mano blogą žino, kad nesvarbu koks yra jūsų odos tipas (jautri, sausa, mišri ar riebi) ją drėkinti būtina visoms. Riebios odos savininkės daro didžiulę klaidą naudodamos labai agresyvias bei veido odą sausinančias priemones. Jūs niekada nesusitvarkysite veiduko taip alindamos veidą. Jei oda nėra pakankamai drėkinama, atsiranda pirmos raukšlės, prarandamas odos stangrumas bei elastingumas. Gamintojas mums žada , kad kaukė stebuklingai drėkina odą. O taip! Galiu pasakyti, kad drėkinimas fantastiškas ir yra jaučiamas dar kelias dienas, o ne tik tą dieną, kai pasinaudosite šia kauke. Toliau gamintojas mums žada , kad bus sutrauktos poros, padidintas odos stangrumas. Tai, kad ne. :) To ši kaukė tikrai nepadarė. Realiai, ši kaukė to padaryti ir negalėjo, kadangi jos paskirtis - drėkinti, o ne stangrinti. Čia gamintojai persistengė su aprašymu, kadangi norėjo padaryti geresnį įspūdį mums. Po šios kaukės mano oda buvo tikrai atsigavusi, jautėsi taip reikalinga odai drėgmė. Ši kaukytė puikiai tiks normalios, sausos,  mišrios, riebios odos savininkėms, tačiau nepatarčiau jos naudoti itin pažeistai bei labai jautriai odai, nes gali dirginti, ypač aplink akis. Kaukę labai lengva naudoti, todėl didelių sunkumų tikrai nekils. Vienintelis minusas - kaina (~3,40), kuri nėra labai maža, tačiau būna akcijos ( dvi kaukės už vienos kainą) tuomet pirkti apsimoka. Beje, kaukės kvapas labai stiprus, todėl patiks ne visoms. Aš šios kaukės manau nepirkčiau vien dėl to, kad esu mėgėja Babuškos Agafijos kaukių, kurios ir kainuoja mažiau, ir yra daugkartinio naudojimo.:) O šiaip - kaukė tikrai verta dėmesio. :)


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą