Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. vasario 10 d., trečiadienis

BIODERMA KOMPANIJOS NAUJIENA - Atoderm Huile de douche Intensyviai drėkinantis dušo aliejus


Vakar BIODERMA kompanijos atstovai pristatė visiškai naują produktą, kuris ką tik pasirodė rinkoje - Atoderm Huile de douche Intensyviai drėkinantį dušo aliejų. Vonioje aš praleidžiu gana daug laiko, juk tiek daug priemonių bandoma būtent čia. Kompanija sugalvojo šūkį skirtą būtent šiam produktui - IŠSKIRTINIS KOMFORTAS MAUDYNIŲ METŲ – NUO ŠIOL VONIOJE UŽTRUKSITE ILGIAU! Juokaudama sakau, kad nuo šiol sąskaitos už vandenį ateis dar didesnės. :D Tačiau, tai žinoma tik juokai. :) Dušo aliejų dar reikia išbandyti, o šiandien noriu jums plačiau papasakoti apie patį produktą bei kam jis yra skirtas. :) Visų pirma, noriu pasakyti kompanijos atstovas didelį ačiū už svetingumą bei draugiškumą. Šnekučiavomės lyg senos pažįstamos, mergaitiškame ratelyje, kalbėjome ne tik apie kūno odos priežiūrą, bet ir apie veido odos problemas, taip pat ir apie švietimo grožio industrijoje reikalingumą. Labai skaniai papusryčiavome bei atsigėrėme gardžios kavos - Kavos Virėjai kavinėje štai čia https://www.facebook.com/brew.kavosvirejai . Toliau mūsų laukė informatyvus pasakojimas apie pristatomą produktą, su kuriuo ir noriu jus supažindinti. 


"Sausa, drėgmę praradusi, sudirgusi ar tiesiog malonumo išsiilgusi oda nusipelno ypatingos priežiūros. Maudynės - tai ne tik kiekvienos dienos pradžia, bet ir vienas tų momentų, kurių metu kontaktas su oda pats intymiausias, tačiau būtent tada neretai pamirštame tinkamai ja pasirūpinti. Per dieną odą veikia daugybė dirgiklių, tokių kaip šaltis, vėjas, temperatūros pokyčiai, dėl kurių ji tampa lengviau pažeidžiama, mažiau švelni, neretai sudirgsta. Ar įmanoma intensyviai drėkinti ir atkurti odos apsaugą jau maudymosi metu?

Taip, Laboratorija BIODERMA įkvėpta pačios odos, rado būdą kaip intensyviai drėkinti, raminti ir atkurti odą jau duše! Atoderm Huile de douche dušo aliejus – 24h drėkinimas ir išskirtinis komfortas maudynių metu. Prancūzijoje gimęs dušo aliejus dėl unikalaus sudėtyje esančio Skin Barrier Therapy® patento biologiškai atkuria odos apsauginį sluoksnį, kartu ją švelniai prausia ir ramina. Dušo aliejaus sudėtyje nėra muilų, parabenų ar dažiklių, todėl jis yra dermatologiškai saugus ir puikiai toleruojamas.

Atoderm Huille de douche ne tik užtikrina dermatologiškai saugų prausimąsi, bet kartu sugrąžina odai komfortą. Dėl sudėtyje esančių drėgmę atkuriančių ir odą maitinančių ingredientų užtikrinamas intensyvus odos drėkinimas. Tai komfortas ne tik odai, bet ir išskirtinis maudynių malonumas, kuriam dar daugiau patrauklumo suteikia subtilus dušo aliejaus kvapas ir itin maloni aliejinė jo tekstūra. Po tokių maudynių oda tampa ypač švelni ir minkšta, o drėgmės pojūtis lydi visą dieną."

Viskas skamba labai gražiai, be galo susidomėjau šia priemone, todėl tikiuosi ji manęs nenuvils. :) Kadangi išbandau labai daug priemonių, aš galiu atsirinkti , kas geriausia mano odai, o ko verčiau atsisakyti. Iš šios kompanijos esu bandžiusi nemažai kremų taip pat ir micelinį vandenį, tačiau priemonių kūnui bandyti neteko, todėl viliuosi, kad ši pažintis su dušo aliejumi bus sėkminga. Tiek veido, tiek kūno oda rūpinuosi vienodai, todėl geras priemonės pasirinkimas man labai svarbus. Kol kas tiek, o dabar manęs laukia įdomiausia dalis- testavimas. :)


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą