Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. vasario 23 d., antradienis

Gosh Foundation Drops Makiažo pagrindas


Rėkiau, rėkiau, kad man nepatiko šis makiažo pagrindas, tačiau reikėjo pakeisti šepetėlį į beauty blender ir šiuo metu jis yra nepamainomas mano draugas. :) Gosh foundation drops  man primena Mac face&body bei Make up forever face&body  makiažo pagrindus, todėl jei mėgstate šias pudrytes- pamilsite ir Gosh. :) O dabar žiūrime, kaip makiažo pagrindas atrodo ant veiduko. :) 
Gamintojo aprašymas

"Tai naujasis makiažo pagrindas su unikalia itin lengva tekstūra be vandens, kuri suteiktia natūralų bei nepriekaištingą vidutinį maskavimą, pasidengia itin švelniai .Ant veido šis makiažo pagrindas yra vos vos jaučiamas. Vitaminas E, kuris praturtina argano aliejų, suteikia apsaugančių antioksidantų. Argano aliejus maitina, drėkina ir švelnina odą – jis nėra riebus ir nėra erzinantis, tad greitai įsigeria į odą."Plastmasinė juoda pakuotė su pipete, tūris 30ml, kaina ~ 18,60, konsistencija labai vandeninga bei skysta, tačiau vandens sudėtyje nėra, jo pagrindą sudaro silikonai. Priemonė ganėtinai skalsi, turi tokį aliejinį pojūtį, labai gerai sklaidosi bei dengiasi. Aš nepatariu naudoti šiam makiažo pagrindui įvairių šepetėlių, geriausias variantas - beauty blender ar kitos kempinėlės. Jo pagalba be jokių ruožų padengsite veidą, pudrytė tarsi susilies su oda bei susigers. Prieš Gosh foundation drops aš naudoju GOSH Primer Plus Base Skin perfection Illuminating Makiažo bazę apie, kurią galite pasiskaityti čia : http://grozioblogasbeautyblog.blogspot.lt/2016/02/gosh-primer-plus-base-skin-perfection.html
Paakius dar truputį pamaskuoju ir padengiu visą veidą foundation drops. Rezultatas labai gražus, veidas atrodo gaivus, švytintis. Beje, mano turimas atspalvis 004 yra į geltonumą,todėl jei esate baltaodė, rinkitės šviesesnį toną (nuotraukoje  nesimato to geltonumo, kadangi naudojau ir  šviesesnį maskuoklį). Makiažo pagrindą galima sluoksniuoti, tačiau su juo tikrai neišgausite tokio gero maskavimo jei nenaudosite bazės, kurią minėjau, ir jei nemaskuosite problematiškesnes zonas su maskuokliu. Pudrytė labai lengva, labiau tinkama veido tono sulyginimui, o ne maskavimui, nesukuria kaukės efekto. Makiažo pagrindas tinka sausai bei normaliai odai, labai riebiai nerekomenduočiau, nes blizgėjimas atsiras labai greitai ypač ties nosimi. Dar vienas pliusas- pagrindas neparyškina šerpetojimų. Man labai patiko lengvumo pojūtis su šiuo pagrindu, veidas atrodo gaivus bei šviežias, kadangi rezultatas pusiau matinis. Kai noriu pilno veido maskavimo , bet gražios ir švytinčios odos naudoju kokią nors sunkesnę pudrą bei maskuoklį, o ant viršaus plonu sluoksniu padengių Gosh foundation drops. Rezultatas tobulas. Veidas visiškai užmaskuotas, tačiau atrodo neapsunkintas bei gaivus, dėka pusiau matinio pudrytės finišo. :)
Pudrytę rasite Kristiana bei Kosmada parduotuvėse.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą