Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. vasario 15 d., pirmadienis

Hialurono želė


Atėjo laikas atiduoti duoklę ir natūralios kosmetikos mylėtojoms, nes tikrai turiu ką papasakoti bei parodyti. Hialurono želė pagreitina audinių ląstelių atsinaujinimo prosesus, gerina mikrocirkuliaciją, mažina odos sausumą, perštėjimą, skatina naujų odos ląstelių dalijimąsi bei ypač intensyviai drėkina. Pasakojimą apie šį gėrį rasite mano bloge. :)Gamintojo aprašymas

"Hialurono rūgštis populiariai vadinama „jaunystės fontanu“, nes hialuronas pagreitina audinių ląstelių atsinaujinimo prosesus, gerina mikrocirkuliaciją, mažina odos sausumą, perštėjimą, skatina naujų odos ląstelių dauginimąsi ir žaizdelių gijimą. Hialurono rūgšties molekulės pritraukia iki 500 kartų už save didesnį kiekį vandens, todėl suteikia odai putlumo ir apimties, lygina raukšles, odą minkština ir švelnina – grąžina odai jaunystę. Hialuronas taip pat išsaugo ląstelių struktūrą bei apsaugo nuo išorinių pažeidimų ir bakterinių infekcijų. Kadangi hialuronas sugeria ypač daug vandens, jis yra svarbus audinio hidratacijai, ląstelinėms funkcijoms.


Hialurono želę naudokite gryną, iki 10 % maišykite su hidrolatu ir purkškite ant veido arba naudokite gaminant veido kremus.

Mūsų naudojama hialurono rūgštis - natūrali, biotechnologiškai išgauna iš gliukozės, sojų peptonų ir mielių ekstrakto. Ji nėra gyvulinės kilmės.

Sudėtis: aqua (floral water), sodium hyaluronate, sodium benzoate, potassium sorbate."Pradėsiu nuo to, kad pakuotė itin patogi naudojimui, stiklinis tamsintas stiklas, yra pipetė, 10 ml, kaina ~ 8,10 eur, kvapas gėlių aromato. Nežinau kodėl ši priemonė pavadinta Hialurono žele, kadangi produkto tekstūra labiau primena labai skalsų ir greitai įsigeriantį serumą. Apie hialuroną turbūt girdėjo visos, man dar neteko jo bandyti, todėl ši pažintis man buvo labai naudinga. Aš naudojau šią priemonę ties akių sritimi, mama ant viso veido. Po pirmo karto jautėsi veido odos lygumas bei minkštumas, tačiau matomo rezultato reikėjo palaukti. Hialurono rūgšties molekulės pritraukia iki 500 kartų už save didesnį kiekį vandens, todėl suteikia odai putlumo ir apimties. Iš tiesų, po ganėtinai ilgo naudojimo, matėsi akivaizdus odos tonuso pagerėjimas, ji tapo stangresnė, lygesnė, smulkios mimikos raukšlytės dingo, odos spalva tapo vientisesnė. Aš naudoju ant truputį sudrėkintos odos, taip pat galite įlašinti šios priemonės į natūralius kremus skirtus veidui. :) Mamai labai patiko ši priemonė, manau, kad tokį slaptą ginklą turėtų turėti kiekviena moteris, juolab, kad produktas natūralus, o kaina labai gera. :) Jei renkatės tarp nenatūralaus produkto kovojančio su raukšlėmis bei šios hialurono želės, rinkitės hialuroną. :) 

1 komentaras:

  1. Na apie hialurono rūgštį ir jos serumus teko girdėti ir naudoti, bet apie želę dar nieko negirdėjau. Manau pabaigus serumą reikės nusipirkti ir šios želės.

    AtsakytiPanaikinti