Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. vasario 3 d., trečiadienis

JUVENA Miracle Boost Essence drėkinantis veido losjonas


Šiandien jau paskelbiau dviejų produktų apžvalgas, kurie man nepatiko ir kurių nerekomenduočiau jums, todėl atėjo laikas jums papasakoti ir apie labai man patikusį produktą - Juvena Miracle Boost Essence drėkinantį veido losjoną, kurį drąsiai galiu jums rekomenduoti. Testavau labai ilgai, rezultatas akivaizdus, todėl skubu dalintis šiuo gėriu su jumis. :)

Jau 60 metų – nuo 1954-ųjų – „Juvena“ specialistai dirba tam, kad išsaugotų jūsų odos jaunystę. Pradėjusi veiklą kaip farmacijos kompanija, „Juvena“ tapo odos priežiūros srities lydere.
Novatoriška „Juvena“ dvasia kartu su šveicarišku tikslumu – tai pažangiausių technologijų ir neprilygstamų odą nuo senėjimo saugančių naujovių ištakos. Gražia ir švytinčia oda gali džiaugtis visos bet kokio amžiaus moterys, gyvenančios čia ir dabar.JUVENA kosmetika yra labai prabangi šveicariška kosmetika. Juvena Miracle Boost Essence galėčiau vadinti drėkinančiu veido losjonu arba lengvu serumiuku. Jo konsistencija kaip aliejinio vandenuko, kuris labai greitai susigeria į odą. Priemonės kaina ~ 70 eur. Pasakysite oho kokia kaina? :) Taip iš ties, JUVENA kosmetika nėra pigi, tačiau šis losjonas vertas tokių pinigų. Kaip ir minėjau, bandžiau šią priemonę ilgą laiko tarpą, kad pamatyčiau realų rezultatą, kuris mane labai pradžiugino. Ant pakuotės galite pamatyti žodį - miracle, todėl to stebuklo ir laukiau. :) Laukiau laukiau ir sulaukiau. :) Visų pirma, priemonė naudojasi labai taupiai, nes jos reikia tikrai nedaug. Šios priemonės dėka, oda buvo drėkinama visą dieną, veido odos spalva pagerėjo, tapo vientisesnė bei lygesnė, poros tapo žymiai mažesnės. Man labai patiko tai, kad užsitepus šio losjono nesijautė jokio lipnumo. Šis losjonas puikiai subalansuoja odos struktūrą, lygina odą, ji tampa švelnia , lygia bei aksomine. Ką jau ir kalbėti apie tobulas pakuotes bei buteliukus. Aukso spalva visuomet byloja apie prabangą. :) Labai rekomenduoju išbandyti šį losjoną (sakyčiau tai viena geriausių JUVENA priemonių) , ypač moterims, vertinančioms kokybę bei norinčioms sulaukti gerų rezultatų. :)

JUVENOS produktų ieškokite Kristianoje. Komentarų nėra:

Rašyti komentarą