Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. vasario 4 d., ketvirtadienis

Mary Kay riboto leidimo kolekcija “City Modern” – akių šešėliai bei lūpų dažai


Apie Mary Kay kosmetiką sklanda daug gandų. Vieniems ji patinka - kitiems ne. Man iš Mary Kay kosmetikos labiau patinka veido ir kūno odos priežiūros linijos, o dekoratyvinę kosmetiką jau rinktis sunkiau, nes galima nusipirkti ir katę maiše. Šiandien jums papasakosiu apie akių šešėlius bei lūpų dažus (pastarieji man patiko labiau). Kas ir kodėl skaitome bloge. :)
Gamintojo aprašymas 

"Riboto kiekio kolekcija, Kolekcija „City Modern“
Tai yra matinių ir metalinių atspalvių vokų šešėlių kompozicija. Vokų šešėliai pasižymi minkšta ir šilkine tekstūra, todėl nepaprastai lengvai galima jais atlikti gražų makiažą. Vokų šešėlius galima maišyti tarpusavyje ir lengvai kontroliuoti jų intensyvumą. Užtikrina prabangų, skaistų užbaigimą.


Pačių įspūdingiausių pasaulio miestų panoramų įkvėpti vokų šešėlių deriniai garantuoja elegantišką ir stilingą akių makiažą. Kiekvienoje paletėje yra keturi puikiai parinkti vokų šešėlių atspalviai, kurie užtikrina neribotą geriausių akių makiažo variantų skaičių.
Tai yra matinių ir metalinių atspalvių vokų šešėlių kompozicija.
Patvarūs atspalviai, kurie išlieka visą dieną.
Lygiai ir tolygiai padengia odą.
Sudaro tobulą kompoziciją ir suteikia galimybę didinti spalvos intensyvumą.
Užtikrina prabangų, skaistų užbaigimą.


Aksominiai lūpų dažai
Nepaprastai maloni formulė, turtinga sudėtis, kurioje gausu drėkinamųjų komponentų. Lūpų dažai minkštai padengia lūpas ir užtikrina prabangų užbaigimą.


Lūpų dažai minkštai padengia lūpas ir užtikrina prabangų užbaigimą.
Lengvai tepami.
Užtikrina intensyvią spalvą.
Neišsitepa ir nenusitrina."
Pas mane yra rinkinukas akių šešėlių (Metro Modern) (kaina ~ 24 eur) bei lūpų dažai atspalviu Naturally Chic (kaina ~ 16,50). Man labai patiko šešėlių įpakavimas, viduje yra veidrodis, du šepetėliai (jų gamintojai gali iš viso nedėti, nes jie yra visiškai nereikalingi, kadangi su jais pasidažyti akis bei išsklaidyti spalvas - neįmanoma) nors įpakavimas plastmasinis, tačiau visai patvarus. Ruda spalva labiau matinė, nors galima pastebėti nežymų brizgėjimą, visos kitos blizgios. Užsitepus šešėlius ant rankos matosi labai stipri pigmentacija, spalvos labai gražios, tačiau ant akies voko jos nėra tokios intensyvios. Naudojant šiuos šešėlius tikrai neišsiversite be akių šešėlių bazės, nes spalvos bus blyškios, be to, gali subėgti į raukšlytes . Tepant ant rankos šešėliai pasirodė tarsi minkštesni, tačiau tepant ant akies voko jie trupa bei byra, blizgučių pilnas veidas. Paletėje spalvos parinktos gražios, tačiau ne labai praktiškos. Iš turimų keturių atspalvių nelabai pasidarysi akių makiažą, reikės naudoti papildomai kitus šešėlius ( matinius). Ši paletė gali jums pasitarnauti tada, kai turite labai daug matinių šešėlių, tačiau blizgių pasigedote. Nežinau... aš dvejoju dėl šios paletės, o jei dvejoju, vadinasi nieko ypatingo joje nebuvo. Manau, kad nepirkčiau. Daug labiau man patiko lūpų dažai, kurie nepaprastai maloniai dengiasi, neparyškina šerpetojimų, ganėtinai neblogai išsilaiko, gerai drėkina, tačiau vargu ar aš mokėčiau už juos 16 eurų. :) Štai toks mano vertinimas - nei geras, nei blogas. :) 


3 komentarai:

 1. Apžvalga labai patiko.
  Tiesa, ant Jūsų rankos tie šešėliai atrodo tikrai labai įspūdingai ir gražiai, todėl aš išbandydama šešėlius visada tepu juos ant pirštų sulenkimo vietos ir tada pirštus palankstau. na, arba dar galima ant krumplių, mat tai tokia vieta, kuri šiek tiek panaši į akies voką, oda ten plonesnė ir linkusi judėti, kas padeda patikrinti ant kiek geras šešėlio pigmentas ir išsilaikymas. Pabandykite, gal kada perkant ir jums pravers! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai geras patarimas. Ačiū būtinai pasinaudosiu. :))

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ant rankos labai gražios spalvos :) turiu tą pačią paletę su kitais atspalviais ir patirtis deja ta pati - dengiant ant vokų atrodo žymiai prasčiau. O lūpdažis super :)

  AtsakytiPanaikinti