Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. vasario 29 d., pirmadienis

Sanex Dušo želė bei Kūno losjonas iš AtopiCare linijos


Turiu dvi priemones iš Sanex skirtas sausai, atopinei bei lengvai sudirginamai odai. Turbūt pirmą kartą savo rankose laikau tokio didelio įpakavimo dušo želę net 650 ml. Buvo labai įdomu išbandyti ir šio prekės ženklo produktus, o atsiliepimas jau bloge. :)

AtopiCare liniją sudaro keturi produktai: dušo želė, kūno losjonas, rankų kremas bei dezodorantas. Apie kitus du produktus papasakosiu kitą kartą, nes gavau ir juos, o šiandien apsistosiu ties dušo žele bei kūno losjonu. Kaip ir minėjau, mane labai nustebino dušo želės kiekis net 650ml, kaina ~ 4,29 eur
. Pakuotė tikrai didžiulė, todėl jei jūsų šeimoje dažnai pasibaigia dušo želė , tikrai patariu įsigyti - užteks ilgam.:) Pakuotės gale yra užrašas brailio raštu. Labai mažai gamintojų skiria dėmesį tokiems dalykams, todėl toks sprendimas labai pagirtinas. Šios priemonės kvapas gana ryškus, negaliu tiksliai pasakyti kuo kvepia , nes net neįsivaizduoju. Sudėtyje esantys emolientai ir odai identiški lipidai padeda atstatyti odos apsauginį barjerą, ramina niežėjimą ir mažina odos išsausėjimą. Dušo želė gerai putoja bei prausia. Po jos naudojau  tos pačios serijos kūno losjoną. Jis padeda kontroliuoti padidėjusį odos jautrumą , gerai drėkina, mažina odos tempimą bei niežėjimą. Jo turime 250ml, kaina ~ 5,69 eur, kvapas toks pats, kaip ir dušo želės, konsistencija be galo maloni bei greitai įsigerianti. Patariu naudoti ir dušo želę, ir kūno losjoną kartu, nes dušo želės drėkinimo man nepakako. Vienintelis dalykas, kuris gali nepatikti - priemonių kvapas. Jis nėra nemalonus, tačiau ir nekvepia labai ypatingai skaniai. Sakyčiau toks specifinis.  Kodėl taip akcentuoju kvapą? Todėl, kad yra labai daug moterų, kurios priemones renkasi pagal kvapą ar net bekvapes priemones. Vienaip ar kitaip, spręsti jums. :) Priemonių kvapas labiau patiko mano vyrui, todėl jis ir naudoja šias priemones. Džiaugiuosi, kad nereikia taip dažnai pirkti dušo želės, nes , kaip ir minėjau, kiekis tikrai didžiulis.  Sau asmeniškai nepirkčiau (vien dėl to, kad šis kvapas labai aitrus ir greitai pabosta), o vyras naudoja kuo puikiausiai. :) Kokios jūsų nuomonės apie Sanex kosmetiką?2 komentarai:

  1. Turiu šios serijos dušo želę ir rutulinį dezodorantą. Aš džiaugiuosi atradusi Sanex, nes jų produkcija tikrai ne prasta. Žadu net apsistoti ties jų produktais. O turint omeny kvapą, tai jis tikrai specifinis, bet man primena vaistinėse parduodamų higienos priemonių kvapus.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Kremai vaistinese, kurie yra su emoliantais arba skirta jautriai, sausai odai irgi turi specifini kvapa, bet manau, cia ir yra esme, nes jis "neprikimstas" dirbtiniu kvapu, o tiesiog naturalus. Beje, poveikis nuostabus, pati turiu lengvai sudirginama oda, kuri net linkusi i issausejimus, tarsi dermatito pozymiai, si duso zeme ir kuno losjonas puikiausiai tinka.

    AtsakytiPanaikinti