Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. vasario 4 d., ketvirtadienis

VIVI Prausimosi putos jautriai odai, pH 5.5


Kažkada naudojau VIVI veido putas su rožių ekstraktu, o dabar man teko galimybė išbandyti ir prausimosi putas jautriai odai. Nors mano oda nėra jautri, tačiau kartais norisi švelnesnės priemonės.,kuri ne taip smarkiai , tačiau efektingai nupraustų veidą. Man jau pradeda atrodyti, kad visos VIVI veido putos yra puikios , nes kiek jų bebandyčiau, visuomet lieku patenkinta. :)Gamintojo aprašymas

"Švelni priemonė tinka visų tipų, taip pat vaikiškos ir jautrios odos prausimui bei makiažo valymui. Iš ekologiškų plaunamųjų medžiagų pagamintos putos švelniai nuplauna veido ir kaklo odą, nesausindamos odos bei negrauždamos akių nuvalo makiažą. Sudėtyje esantis D -pantenolis odoje virsta vitaminu B5, kuris pasižymi raminančiu ir drėkinančiu odą poveikiu. Jį sustiprina natūralus betainas – ekologiška medžiaga, gerinanti priemonės putojimą, skatinanti kolageno gamybą odoje."


Priemonės yra 160 g, kaina ~ 13 eur, kvapo priemonė neturi. Žinau, kad mano blogą skaito nemažai natūralios kosmetikos mylėtojų, o Vivi kosmetika yra būtent tokia. Dievinu veido putas , nes yra labai patogus dozatorius - pompa, kurios dėka išspaudžiame priemonės kiek mums reikia, nėra tiesioginio sąlyčio su produktu, todėl galime būti ramūs, kad priemonė nėra užteršta bakterijomis. Nors putos skirtos jautrios odos savininkėms, jos puikiai tiks ir kitų odos tipų turėtojoms. Labiausiai mane nustebinęs dalykas - putos labai gerai susitvarko su makiažo nuvalymu. Tiesa, jei jūs esate su vakariniu makiažu, reikės pakartotinai paskirstyti priemonę ant veido kelis kartus bei nuplauti, tam, kad ant odos neliktų jokių makiažo likučių. O jau kaip aš nemėgstu , kai valaisi veidą ir priemonės patenka į akis...Kodėl? Nes pradeda perštėti ir graužti akis, todėl reikia greitai skalauti. Nebijokite, su šiomis putomis nebus tokio vargo. :) Prausiau akis ir nepajutau jokio dirginimo. :) Valio. :)  Veido putos ganėtinai standžios, labai malonu prausti veidą. Putose yra gausu natūralių drėkinamųjų faktorių, todėl oda tikrai bus švelnesnėMan labai patiko šis Vivi produktas - tikrai pirkčiau dar ir labai rekomenduoju išbandyti ir jums.2 komentarai: