Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. kovo 7 d., pirmadienis

ANNY Biotin Energy Cream Nagų priežiūros priemonė


Žinote, anksčiau maniau, kad rankų kremo pakanka ne tik rankoms, bet ir nagų odelėms. Juk kremai gerai maitina bei drėkina, todėl tą patį turėtų daryti ir su odelėmis, tačiau mano požiūris pasikeitė , kai testavimui gavau ANNY Biotin Energy Cream Nagų priežiūros priemonę. Visgi, specializuota priemonė gali padaryti kur kas daugiau nei įprastas rankų kremas.:)


Gamintojo aprašymas:

"Nagų odelių kremas su biotinu ir aliejais. Maitina pažeistas ir sukietėjusias odeles. Patartina naudoti turintiems plonus ir minkštus nagus. Nagai tampa atsparesni. Sudėtyje esantys biotinas, migdolų ir avokado aliejai maitina, minkština sausą ar pažeistą odą, o glycerinas apsaugo odą nuo išsausėjimo."

ANNY Nagų priežiūros priemonės Kristianoje
Į šią nagų priežiūros priemonę aš žvalgiausi jau seniai. Kodėl nenusipirkau? Stabdė kaina (~ 15,50 eur). Nors internete pilna gerų atsiliepimų, negalėjau suprasti kuo šis kremukas ypatingas ir nemaniau, kad tai yra būtiniausia priemonė, kurią reikia turėti. Manote mano nuomonė smarkiai pasikeitė? Nelabai. :) Galiu pasakyti tik tai, kad ši priemonė tikrai nėra must have ir be jos galima gyventi, tačiau jei norite palepinti savo odeles ANNY - idealus sprendimas. Aplamai visa ANNY produkcija yra velniškai gera, o jei jūs skundžiatės išsausėjusiomis bei sukietėjusiomis odelėmis, tikrai patariu išbandyti, nes ši priemonė jums bus tikras išsigelbėjimas. Mano odelės nėra tragiškos, tačiau po produkto jos tikrai suminkštėjo, odelė pamaitinta bei švelni, atrodo daug geriau. Be to, šios priemonės kvapas labai malonus, todėl ja naudotis tikras malonumas. Vos nepamiršau paminėti, šiuo metu yra akcija ~ 13, 18 eur, todėl jei ilgai norėjote nusipirkti , bet vis neprisiruošdavote, dabar gera proga nusipirkti priemonę pigiau. :) 
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą