Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. kovo 21 d., pirmadienis

Essence Skaidrūs bei blizgūs lūpų dažai - 01 My first love bei 07 Sparkling miracle


Sveikos, mano mielos skaitytojos. :) Kai buvau įkėlusi įrašą apie Maybelline makiažo pagrindą sulaukiau labai daug merginų laiškučių su klausimu, koks gi lūpų dažas yra nuotraukoje. :) Atsakymas - essence 01 my first love. Tiesa,  labai gaila, jog toks gražus atspalvis nėra ryškus, o suteikia lūpoms tik blizgesio, tačiau apie viską iš eilės. :) 


Gamintojo aprašymas: 

"Super minkšta skaidrių ir blizgių lūpų dažų formulė ant lūpų nugula itin maloniai ir užtikrina joms nuostabiai subtilią spalvą su fantastišku žėrėjimu. Galite rinktis iš nude, rusvų ir rausvų atspalvių. Pakuotės dangtelis yra tokios pat spalvos kaip ir lūpų dažai, tad visai nesunku atsirinkti, kurio norite labiausiai. Užsitepk, žėrėk ir būk stilinga!"
Šį kartą apie įpakavimą nieko gero negaliu pasakyti, nes pakuotės tikrai pigokos, labai primena pigiausių lūpų vazelinų įpakavimus. Iš kitos pusės, nelabai ir galime reikalauti tobulai gražios bei kokybiškos pakuotės, nes blizgių kaina yra tikrai maža (~ 2 eur). Aš nepavadinčiau šių dviejų produktų lūpų dažais, nes jie labiau primena lūpų balzamus ar vazelinus su spalva. Spalva 01 My first love vos matoma, yra labai daug blizgių dalelių. Atspalvis 07 Sparkling miracle yra daug ryškesnis, turintis taip pat labai daug blizgučių. Man nepatinka tokie lūpų dažai, kurie turi labai matomus blizgučius. Tiesa, pliusų taip pat galima rasti. Lūpų dažai gerai drėkina, yra minkšti bei saldžiai kvepia. Rekomenduoju juos išbandyti jei ieškote vazelino su lengvu atspalviu. Jei ieškote lūpų dažo - šie bus per lengvi, nes pigmentacija yra labai prasta. 
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą