Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. kovo 15 d., antradienis

KAKĖS MAKĖS Muilas - Putos bei Šampūnas


Žinote, vos tik pasirodžiusi Kakės Makės produkcija, mane iš karto sužavėjo savo linksmomis bei nuotaikingomis iliustracijomis ir nors ši linija skirta vaikams, ją gali  naudoja visa šeima. Aš papildžiau savo kosmetikos atsargas Kakės Makės muilu - putomis bei šampūnu. Prisipažinsiu, šampūnas labiausiai patiko savo kvapu, bet ne poveikiu, o muilas - putos yra absoliutus atradimas. Patikėkite, po šių putų nebesinori naudoti jokio skysto muilo, nes braškių bei žemuogių kvapas užburia ir rankų plovimas tampa nebe rutina, o smagus bei neįprastas ritualas. :) 


Nei muilas, nei putos, atspėk – kas? Kakė Makė spaudžia buteliuko snapelį ir pasidaro pilnas saujas braškių putų. Ji žino, kad rankas visada reikia plauti prieš valgį ir grįžus namo iš lauko. Praustis smagu ir sveika! Toks linksmas ir nuotaikingas gamintojo aprašymas. Iš tiesų, muilo bonkutė atrodo gan vaikiškai bei žaisminga, yra labai patogi pompa. Priemonės yra 300 ml, kaina ~ 2,89 eur. Aš esu naudojusi veido putas veido prausimui, tačiau niekada neesu pirkusi muilo - putų. Su šiuo produktu plauti rankas daug smagiau, o jau koks kvapas. Jūs turite pauostyti!!! Pačios putos ganėtinai standžios, nėra skystos, gerai nuplauna rankas, o žemuogių kvapas pasklinda po visą vonios kambarį. Kai mūsų vonios kambaryje atsirado šios putos, abu su vyru pastebėjome, kad rankas plaunamės dažniau. :) Jei niekaip negalite priversti savo vaikų plauti rankas, nusipirkite šias putas ir vaikai patys ves jus į vonios kambarį. :) Beje, pas mus svečiuose buvo apsilankę vaikučiai ir jiems taip patiko šitos putos, kad man teko jiems jas padovanoti. :) Manau, kad šios putos taps ir jūsų pačios mylimiausios bei numylėtos. Net drįsčiau sakyti, jog šis produktas numeris vienas iš visos Kakės Makės kolekcijos. :) Jei dar dvejojate ką nusipirkti iš Kakės Makės produktų - vienareikšmiškai muilą - putas. :) 
Kakė Makė džiūgauja. Dabar jos plaukai visuomet kvepės skaniais obuoliukais. Beje, ne tik jos, bet ir visų žaislų! Be to, su šio šampūno putomis galima kurti įspūdingas šukuosenas! Dar vieno Kakės Makės produkto labai linksmas aprašymas. Šis šampūnas mane sužavėjo savo labai gardžiu obuoliukų kvapu, todėl ir nutariau jį išbandyti. Šampūno yra 250 ml, kaina ~ 2 eur, gerai putoja bei puikiai plauna. Vienintelis man nepatikęs dalykas - šampūne esantis natrio laureto sulfatas bei nemažas kiekis druskos. Dėl šių ingredientų šampūnas gali erzinti galvos odą bei sausinti plaukus. Riebiems plaukams puikiai tinka, tačiau tikrai netiks sausiems bei pažeistiems plaukams. Aplamai, tai nėra pats geriausias šampūnas vaikams, nes gali dirginti , didžiausios jo pliusas - nerealus kvapas. :)


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą