Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. kovo 24 d., ketvirtadienis

Maybelline COLOR ELIXIR Lūpų dažai Mandarine RuptureKai dirbau Jagermaister promo mergina, mes privalėjome dažyti akis, nagus, lūpas oranžine spalva. Aš taip jos nemėgau vajej vajej.. :) Dabar kai pamatau oranžinį lūpų dažą ar blizgesį, apeinu jį ratu. :D Kaip tyčia, gavau iš Maybelline Mandarine Rupture 500 atspalvio lūpų dažus, kurie man sukėlė šiokią tokią nostalgiją . :) Taigi, lūpų dažų apžvalga bei oranžinė aš jau bloge. :D


Gamintojo aprašymas:

"Kiekviena moteris žino: kuriant patrauklų ir stilingą įvaizdį, mažos detalės yra ypač svarbios. Švelnios, žvilgančios, sodraus atspalvio lūpos gali prikaustyti kiekvieno praeivio žvilgsnį.
Atraskite revoliucinius Maybelline New York Color Elixir iš Color Sensational – lūpų dažus, kurie kuklią šypseną akimirksniu paverčia nepamirštamu hipnotizuojančiu moterišku ginklu. Inovacija: vienas potėpis – trejopas poveikis

Pribloškiantis skysto drėkinančio lūpų balzamo, kuris paruošia lūpas intensyvaus atspalvio dažams, pigmentų, kurie suteikia joms sodrią spalvą, bet nesubėga į raukšleles, ir žvilgančio viršutinio sluoksnio, kuris pabrėžia lūpų iškilumą, derinys. Lūpos atrodo kur kas putlesnės ir viliojančios kaip niekad. Su specialiu Color Elixir šepetėliu lūpų dažus užtepti itin paprasta ir greita.

Be to, tai ne tik veiksminga grožio priemonė, bet ir originalią pakuotę turintis stilingas aksesuaras kiekviename kosmetikos krepšelyje.

Net 8 tviskantys Color Elixir atspalviai – kiekvienai nuotaikai ir kiekvienai šypsenai.Talpa: 5ml, kaina ~ 9 eur" 

Oranžiniai žmogeliukai :D Jei gerai pamenu dažėmės Inglot lūpų dažais.Pasižiūrėjau, kad kolekciją sudaro labai daug gražių spalvų, o man tiesiog nelabai pasisekė su atspalviu. :) Mane labai traukia violetinis atspalvis Nr. 135 Raspberry Rhapsody bei raudonas Nr. 505 Signature Scarlet. Kaip ir minėjau, turiu 500 numeriuką Mandarine Rupture. Tikras mandarinas. :) Nepasakyčiau, kad ant lūpų atspalvis itin ryškus. Jis labiau primena lūpų blizgesį su daug blizgučių. Konsistencija skystoka, tačiau nėra itin lipni. Naudojant ryškesnį atspalvį būtinas lūpų pieštukas, nes blizgis gali sau ramiai iškeliauti už lūpų kontūro ribų. Priemonė turi ganėtinai aitrų kvapą, kuris man nepatiko. Be to, kaip ten bebūtų, bet lūpų dažai linkę subėgti į raukšleles... Man šis atspalvis nepatiko, nepatiko ir jo išsilaikymas, per dideli blizgučiai, ir žinoma tai, jog jis subėga į raukšlytes. Tiesa, aplikatorius labai patogus bei minkštas, tačiau kas iš to, jei pats blizgis nekažką.  Būtų įdomu išbandyti kitus atspalvius, nes šis, tikrai nieko gero. :/Rezultatas nėra gražus. Akivaizdžiai matosi, jog blizgesys subėgo į raukšlytes.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą