Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. kovo 11 d., penktadienis

Naujieji papildai „TRUVIVITY“ - TIKRAS GROŽIS SLYPI VIDUJE


Švytinti ir spindinti oda rodo mus supančiam pasauliui, kaip mes jaučiamės viduje. Graži oda yra tarsi teiginys, sakantis: Aš jaučiuosi gerai, aš prižiūriu save ir aš esu savimi pasitikinti. Tad mes naudojame drėkiklius, kremus ir losjonus tam, kad pagerintume odos būklę išorėje. Tačiau daug odai stresą keliančių veiksnių slypi viduje: nesubalansuota mityba ar miego trūkumas tėra tik pora veiksnių, galinčių neigiamai paveikti odos būklę. Mane nudžiugino siuntinys nuo Amway atstovų, kuriame slėpėsi naujieji Truvivity by Nutrilite grožio papildai. Aš visiškai sutinku, jog grožis kyla iš vidaus, ir nuo to, kaip mes rūpinamės savimi iš vidaus, priklauso , kaip atrodysime rytoj. Man dar tik 24 metai ir aš esu patenkinta savo odos būkle (tačiau jei jūs jaučiate, kad jūsų odai reikia pagalbos iš vidaus, amžius nėra rodiklis), todėl vitaminus perleisiu savo mamai, kuriai tikrai šie vitaminai yra reikalingesni nei man. O šiandien jums noriu papasakoti apie šią naujovę rinkoje , kuri netrukus pasirodys ir bus prieinama visoms norinčioms ją išbandyti. :) 

Nuostabi ir nepakartojama Jennifer Lopez

„TruvivitybyNutrlite“ yra naujas „Amway“ prekės ženklas. Tai grožio sistema, susidedanti ir grožio papildų ir grožio miltelių gėrimo, kurie buvo sukurti tam, kad pagerintų odos būklę maistingųjų medžiagų praturtintų ingredientų mišiniu. Grožio papildai yra maisto papildai, suteikiantys vitaminus A, C ir cinką, kurie vartojami kartu prisideda prie normalios odos būklės palaikymo. Be to, vitaminas C ir cinkas padeda apsaugoti odos ląsteles nuo oksidacinio streso. Grožio gėrimas yra maisto papildas, turintis vitamino C, kurispagerina natūralią kolageno gamybą normaliai odos funkcijai palaikyti ir prisideda prie nuovargio ir išsekimo požymių mažinimo.

„TRUVIVITY“– TIKRAS GROŽIS SLYPI VIDUJE

„Mums senstant oda gali suplonėti ir keramidai, esantys stratumcorneum (išoriniame odos sluoksnyje) išretėja ir nebegali veikti kaip efektyvus odos barjeras,“- pastebi DawnaVenzon, mokslų daktarė, vyresnioji „Amway“ tyrimų mokslininkė. „Tai gali susilpninti, išdžiovinti odą.“ Kol populiariausi produktai suteikia greitą ir matomą rezultatą viršutiniuose odos sluoksniuose ir panaikina nepageidaujamas linijas ir raukšles, „TruvivitybyNutrilite“ pradeda nuo vidaus. Grožio sistema yra skirta ir moterims ir vyrams, ji papildo kasdienį grožio režimą ir siekia odos grožio naudodama du naujus kompleksus: „PhytoInfuse“ kompleksas susideda iš augalų ekstraktų trio: erškėtuogių, goji uogų ir vynuogių kauliukų. Vynuogių kauliukų ir erškėtuogių ekstraktai prisideda prie kūno ląstelių apsaugos nuo radikalų. Kviečių keramidai „PhytoCeramide“ komplekse yra natūralūs, augaliniai keramidai, išgauti iš pilno grūdo kviečių.„TRUVIVITY“grožio papildai ir grožio miltelių gėrimas 

SUDEDAMOSIOS DALYS 

„TruvivitybyNutrilite“ grožio sistemapasižymi dviejų „Amway“ prekės ženklų geriausiomis savybėmis: „NUTRILITE“ mokslu ir ypač pažengusia„ARTISTRY“ odos priežiūros sistema. 

· „PhytoInfuse“komplekso sudėtyje yra veiksmingas trio: goji uogų, erškėtuogių ir vynuogių sėklų ekstraktai.

· „PhytoCeramide“komplekso sudėtyje yra kviečių keramidų, kurie yra natūralūs, augaliniai keramidai, išgauti iš viso grūdo kviečių. 

· „TRUVIVITY BY NUTRILITE“grožio papildų sudėtyje yra vitaminų A, C ir cinko.

· „TRUVIVITY BY NUTRILITE“miltelių gėrimo sudėtyje yra vitamino C ir cinko,jis yra gaivinančio greipfrutų skonio. 


NAUDA

Grožio miltelių gėrimas: 

· Geriamas tik kartą per dieną grožio miltelių gėrimas suteikia gaivinančią maistingųjų medžiagų įvairovę, kuri palaiko odos sveikatą ir prisideda prie nuovargio ir išsekimo požymių mažinimo.

· Jo sudėtyje yra spanguolių ir vyšnių ekstraktų, kurie yra vieni iš labiausiai koncentruotų vitamino C šaltinių. 

· Be to, vitaminas C prisideda prie normalios kolageno gamybos ir yra svarbus normaliai odos funkcijai palaikyti, o cinkas padeda išlaikyti normalią odos būklę. 

Grožio papildai:

· Vartojami vakare prieš miegą grožio papildai padeda atgaivinti odą po oksidacinio streso,palaikydami natūralų atsinaujinimo miego metu ciklą, kad atsibustumėte su atsigavusios ir atsinaujinusiosodos pojūčiu.

· Vitaminas C padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso, o vitaminas A ir cinkas prisideda prie normalios odos būklės palaikymo.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Kad pasiektumėte geriausius rezultatus, „TruvivitybyNutrilite“grožio papildus ir grožio miltelių gėrimą yra geriausia vartoti drauge kasdieniu odos priežiūros režimu:

· Vienos dozės pakuotė (dvi tabletės) „TruvivitybyNutrilite“grožio papildų yra vartojamos vakare prieš miegą užgeriant vandeniu. 

· Viena greipfrutų skonio „TruvivitybyNutrilite“ miltelių gėrimo juostinė pakuotė yra sumaišoma su 240 ml vandens ir juo galima mėgautis rytais arba dienos metu. 
Papildus jau perdaviau į mamos rankas, man labai įdomu, kokių rezultatų pasieksime ir ar jie bus matomi. :) Iš pirmo žvilgsnio papildai atrodo itin brangiai, tikrai nėra tie pigučiai už 10 eurų, Pakuotės patogios bei gražios. TRUVIVITY BY NUTRILITE Beauty System galima įsigyti už 110 eurų kainą, į kurią įeina 30 vienos dozės pakuočių (60 tablečių) ir 30 juostinių pakuočių. Kai bus išgertas visas kursas, būtinai pasidalinsime rezultatais. :) O jūs ar geriate kokius nors vitaminus jūsų grožiui puoselėti? 


1 komentaras:

  1. Subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas ir užtikrina gerą savijautą. Na bet man ne visada pavyksta sveikai maitintis, dėl įtempto darbo grafiko, todėl vartoju vitaminus ir žuvų taukus. Kol kas geriausi iš visų bandytų man gnld maisto papildai , kuriuos vartoja visa mano šeima.

    AtsakytiPanaikinti