Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. kovo 28 d., pirmadienis

PUPA PROFESSIONALS BB CREAM + PRIMER FOR COMBINATION TO OILY SKIN BB kremas


Nieko nėra geriau, už tokius ilgus - šventinius savaitgalius. :)) Kiekvienai dienai renkuosi ne makiažo pagrindus, o BB kremus, nes šie dienos metu atrodo itin natūraliai, suteikia veidui gaivumo bei sulygina odos spalvą.  Jei radote neblogą BB kremuką (tik ne matinį, nes šių nemėgstu) pasidalinkite su manimi savo atradimais. :) O manasis - PUPA BB CREAM. O taip, PUPA ir vėl čia ir niekur nesiruošia išeiti. :) Gamintojo aprašymas:

"Drėkinamasis kremas su spalva ir makiažo pagrindas Universalus produktas, kuris sujungia dvejų produktų savybes: kaip makiažo pagrindas suteikia odai nepriekaištingo lygumo, glotnumo ir drėkina bei skaistina odą kaip BB kremas. SPF20. Patikrinta dermatologiškai."
Šį BB kremuką aš turiu jau nebe pirmą kartą. Kai turėjau pirmą pakuotę, sunaudojau, išmečiau ir tada prisiminiau, kad tokį gėrį pamišau aprašyti. :) Taip dažniausiai ir būna su pačiais geriausiai produktais, naudoji naudoji ir tiek. Tačiau aš gavau antrą šansą, kurio tikrai nepraleisiu. :) Visų pirma, merginos, tai nėra matiškumo suteikiantis BB kremas. Kaip ir minėjau, nemėgstu matinių BB kremų, nes veidas atrodo kaip be gyvybės, plokščias ir tiesiog tokie kremai man netinka. Daug smagiau, kai veidukas švyti, atrodo sveikai, o jei norite matiškesnio veido, tiesiog naudokite ir birią pudrą. Kodėl man taip prilipo ši priemonė? Žinot , labiausiai patiko pati konsistencija (tirštoka, labai maloniai jaučiasi ant odos) , lengva paskirstyti. Produktas maskuoja minimaliai (galima sluoksniuoti ir išgauti vidutinį maskavimą), tačiau nepaisant to, vis vien suvienodina veido odos spalvą, neišryškina šerpetojimų. Galiu pasakyti, kad net raudonį paslepia. Visgi, jei jums maskavimo nepakanka, naudokite maskuoklį ties paakių zona, nosimi bei kitose vietose jei yra poreikis. Labai lengva išgauti full coverage efektą naudojant gerą maskuoklį bei šį BB kremą. Beje, aplikavimui, kaip visada, renkuosi beauty blender. Jei visgi dienos metu man blizgesio tampa per daug, aš naudoju Bourjois Healthy Mix kompaktinę pudrą. Šis dviejų produktų duetas man itin patinka. Dar vienas pliusas - nusivalius makiažą jaučiu, kad visą dieną oda buvo apsaugota nuo aplinkos poveikio bei sudrėkinta. Patinka ir tai, kad sudėtyje yra vitamino C.  Kol kas tai pats mėgstamiausias BB kremukas, kurį tirai kartosiu dar kartą. :) Labai labai rekomenduoju išbandyti!

BB kremuką rasite Kosmada bei Kristiana parduotuvėse. Kaina ~ 14,50 eurKomentarų nėra:

Rašyti komentarą