Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. kovo 10 d., ketvirtadienis

RASA Beauty Drop VEIDO KREMAS SU DVIGUBO MAITINIMO EFEKTU


Jau turėčiau jums pasakoti apie lengvesnės tekstūros kremus tinkančius pavasariui, TAČIAU apie Rasa Beauty Drop Veido kremą su dvigubo maitinimo efektu jūs turite žinoti. Mano oda mišri, tačiau net ir pavasarį kartais reikalauja maitinimo, o ką jau kalbėti apie sausiaodes, kurioms jo reikia dvigubai daugiau. Šio kremo tikrai nerekomenduoju dienai (oda gali blizgėti), tačiau vakarui jis tobulas, nes ryte atsikelsite su lygia, švelnia bei labai gerai pamaitinta oda. 


Gamintojo aprašymas:

"Veido kremas su dvigubu maitinimo efektu. Pažangios kosmetikos priemonės veiksmingumą užtikrina natūralių aliejų sąveika. Argano aliejus atkuria išsausėjusią odą ir aktyviai ją maitina. Migdolų aliejus mažina odos šerpetojimą, jautrumą, saugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Kremas papildytas natūralią odos struktūrą atstatančiais ir apsauginę funkciją atliekančiais fosfolipidais. Tinka labai sausai, sausai ir normaliai odai. Patikrinta dermatologų."
Žinote, jau geriau paprastas buteliukas su pompa, nei kremas indelyje į kurį reikia kaišioti pirštus. Kremo turime 50ml, kaina ~ 7,24 eur, kvepia labai skaniai, toks saldokas aromatas, konsistencija būdinga lengvesniems kremams, gerai susigeria į odą. Kodėl minėjau, kad kremo geriau nenaudoti dieną? Todėl , kad kremas palieka plėvelę ant odos. Nors priemonė ganėtinai gerai ir greitai susigeria visgi ant odos lieka blizgus bei kiek riebokas produkto sluoksnis, dėl sudėtyje esančių aliejų. Tačiau, nepaisant to, aš labai noriu pagirti kremą už tai, kad jis tikrai puikiai maitina. Kaip žinote,  argano aliejus ypač dažnai naudojamas kaip odą drėkinanti, minkštinanti priemonė, o migdolų aliejus yra vienas dažniausiai kosmetikoje naudojamų aliejų, ir yra labai efektyvus emolientas (minkštiklis), nes beveik 95 % migdolų aliejaus sudaro omega-3 rūgštys , kurios savo minkštinančių, raminančių, maitinančių savybių dėka padeda gerinti odos būklę. Reziumuojant, veido kremą sausiaodėms galima naudoti ir dieną, tačiau mišriaodėms to tikrai nepatarčiau. Aplamai, mišriaodės, nepiktnaudžiaukite (gali kimšti poras) šiuo kremu, geriau naudoti kremą kaip kaukę vakarais kartą ar du į savaitę. Jei turite problemų su labai sausa oda, būtinai išbandykite šį produktą - jis gali tapti jūsų išsigelbėjimu. :) 
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą