Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. balandžio 7 d., ketvirtadienis

BeYu 24h Perfect Finish Foundation Kreminės pudros


Labas rytas, merginos. :) Jūs labai mėgstate įrašus apie pudrytes, todėl paruošiau jums BeYu 24h Perfect Finish Foundation Kreminių pudrų apžvalgą. Turiu net tris spalvytes (du testeriniai buteliukai ir vienas įprastos pakuotės), todėl galėsime įvertinti ne tik pačios pudros savybes, bet ir pasižvalgyti po turimus atspalvius. :)Gamintojo aprašymas:

" Nepaprastai lengva pudra, kuri itin ilgai išlieka. Naujovė: lengva tekstūra, bet ilgalaikis rezultatas. Puikus padengimas ir matinis efektas be kaukės pojūčio. Švelnios tekstūros pudrą lengva užtepti. Rezultatas išlieka iki 24 valandų. Naudojimas: 1. gerai suplakite, 2. paimkite nedidelį pudros kiekį, 3. tolygiai užtepkite ant veido odos. Dermatologų patikrinta. Tinka jautriai odai. Be kvapiųjų medžiagų bei parabenų."
Kol kitos blogerės giria šį produktą, aš negaliu apsispręsti ar jis man patinka. Reikėtų pradėti nuo to, kad pudros buteliukai yra iš labai tvirto ir ganėtinai sunkaus stiklo. Didžiulis minusas - nėra pompos, todėl priemonę labai nepatogu dozuoti (kelis kartus man buvo nutikusi "avarija" , kai priemonė tiesiog išbėgo iš buteliuko). Tai turbūt pats blogiausias variantas, kai buteliukas yra stiklinis ir nėra pompos, nes priemonės likučių niekaip nepavyks iškrapštyti. Iš viso Kosmada parduotuvėje yra keturi šios pudros atspalviai : 04, 12, 20, 28. Aš turiu visus išskyrus 20 numeriuką. 04 Bright Ivory labiausiai vykęs atspalvis, nes yra labai neutralus ir jį, esant poreikiui, galima sumaišyti su tamsesniu atspalviu. 12 numeriukas Honey Beige yra labai geltonas ir, kadangi mano odos atspalvis yra į geltonumą, aš maišau 04 numeriuką su 12. Tik tada gaunasi graži spalvytė. :) 28 Soft Almonf yra pats tamsiausias atspalvis, kuris man visiškai netinka, tačiau bandau jį sunaudoti darant kontūravimą. Šių kreminių pudrų tekstūra lengva, maskavimas neblogas, nekemša porų, konsistencija vidutinio skystumo, gražiai pasidengia , suteikia matinį efektą, neturi aitraus kvapo bei nesuteikia kaukės efekto. Kreminė pudra tikrai neišsilaiko 24h, po kurio laiko oda pradeda blizgėti, be to, jei netinkamai prisiliesite prie veido ar nubrauksite ašarą, visas grožis nusivalys. Labai apgaulinga buteliukų išvaizda, kadangi neatidarius buteliuko atspalviai atrodo gan šviesūs, todėl būtinai testuokite ant rankos ar kaklo, tokiu būdu tikrai įsitikinsite ar atspalvis jums tinka. Prieš naudojimą svarbu itin gerai suplakti priemonę. Anksčiau šį pudrytė kainavo ~ 16 erų, dabar ~ 13,60 eur. Reikia nemažai pažaisti su šia priemone, nepatogu dozuoti, tačiau pati pudra tikrai nebloga. Pupa ir Make Up Factory išlieka mano topų viršūnėse, tačiau šis variantas taip pat vertas išbandyto nežiūrint į įpakavimo trūkumus. :) 


Nuo apačios 04, 12, 28

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą