Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. balandžio 5 d., antradienis

BIOK DERMATOLOGY KREMINIS KŪNO PRAUSIKLIS


Dermatologinės kosmetikos vartotojas dažniausiai susiduria su konkrečiomis odos problemomis arba priemones tikslingai naudoja prevenciniais tikslais. Dermatologinę kosmetiką gali naudoti kiekvienas, kuris turi padidėjusį odos jautrumą ir kosmetikos priemones renkasi itin atsargiai, siekdamas išvengti odos sudirgimų, alergijų. Aš visuomet palaikau lietuviškos kosmetikos gamintojus (yra labai daug gerų produktų tarp RASA, Margarita bei BIOK kosmetikos). Kartais tikrai neverta permokėti už patį prekės ženklą ir ne visada Chanel kremai bus geresni už paprastą, bet ne prastą ,kremą iš RASA. Šiandien jums noriu parodyti kreminį kūno prausiklį, kuris yra bekvapis, malonios konsistencijos. Jei ieškote kažko panašaus, siūlau paskaityti įrašą. :) 
Gamintojo aprašymas:

"Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad priemonė efektyviai drėkina odą, atkuria hidrolipidinį jos sluoksnį. Priemonė hipoalerginė. Sudėtyje esančios 100% natūralios aktyviosios sudedamosios dalys pasižymi sudirgusią odą raminančiomis savybėmis."


Kaip matote įpakavimas patogus, yra taip dievinamas dozatorius. :) Priemonės konsistencija kiek kreminė, skystoka. Ant kūno jaučiasi maloniai bei švelniai. Mėgstančioms agresyvesnes bei intensyviau prausiančias priemones gali nepatikti, nes kūno prausiklis itin švelniai plauna kūno odą. Tačiau, po vonios procedūrų man nelabai pakako drėkinimo bei maitinimo , todėl kūno losjono ar kremuko visgi norėtųsi (įskaitant tai, jog mano oda normali, sausesnės odos savininkėms gali prireikti kūno losjono ar kremo dar labiau). Kadangi esu kvapų maniakė, man asmeniškai, kažkoks papildomas aromatas nepamaišytų, tačiau ši serija sukurta apsaugoti nuo dirgiklių, todėl negaliu reikalauti to, ko nelogiška prašyti. :)  Ši priemonė netaps mano mėgstamiausiu produktu vien dėl to, kad mėgstu kvapnias priemones, tačiau jei ieškote kažko bekvapio, malonios tekstūros, galite išbandyti. Tiesa,  pamiršau paminėti, kad kaina kūno prausiklio ~ 7,50 eur, o tūris visai ne mažas - 250ml. O jūs ar išbandėte šį prausiklį? Pasidalinkite atsiliepimais su mumis.:)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą