Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. balandžio 13 d., trečiadienis

BIOK DERMATOLOGY ŠAMPŪNAS JAUTRIAI GALVOS ODAI


Aš jau išbandžiau visu turimus produktus iš BIOK Dermatology kolekcijos ir galiu pasakyti, kad labiausiai man patiko micelinis vanduo, kuris man tarnauja kaip veido odos priežiūros užbaigimo akcentas. O šiandien jums papasakosiu savo įspūdžius apie šampūną jautriai galvos odai.:)Gamintojo aprašymas:

"Švelni hipoalerginė priemonė, skirta kasdienei jautrios galvos odos priežiūrai. Efektyvumas užtikrinamas naudojant 100% natūralias aktyviąsias sudedamąsias dalis. Klinikiniai tyrimai įrodė, jog šampūnas aktyviai drėkina galvos odą. Odos drėgmės lygis jau po pirmo panaudojimo padidėja net 53%. Natūralus komponentas Glyceryl Oleate atkuria odos lipidį sluoksnį, užtikrina tinkamą odos drėgmės balansą. Saldyšaknės aktyvioji medžiaga Dipotassium Glycyrrhyzinate ramina sudirgusią odą, kuria maksimalų galvos odos komforto jausmą. Patentuota sudedamoji dalis BIOTILYS® pasižymi išskirtinėmis sveiką odos struktūrą atkuriančiomis savybėmis. Informaciją apie priemonės naudojimą rasite ant priminės produkto pakuotės."


Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Sorbitol, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Panthenol, Lactobacillus Ferment Lysate, Dipotassium glycyrrhyzinate, Hydroxypropyl Oxidized Starch PGTrimonium Chloride, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Lactate, Urea, Lactic Acid, Glycerin, Levulinic acid, p-Anisic acid, Polyquaternium-10, Citric Acid, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.Pirmoje vietoje yra vanduo, toliau keliauja sodium laureth sulfate kaip paviršiaus aktyvumo medžiaga, putodaris ir valiklis įvairiuose odos ir plaukų prausikliuose. Trečioje vietoje rasime Lauryl Glucoside paviršiaus aktyvumo medžiaga, kurios pagrindą cudaro cukrūs ir lipidai. Ketvirtoje vietoje Cocamidopropyl Betaine yra sintetinė paviršiaus aktyvumo medžiaga (PAM), kuri išgaunama iš kokosų aliejaus. Penktoje vietoje Sorbitol drėkiklis, plastifikatorius, odos kondicionavimo medžiaga. Šeštoje vietoje Glicerilo oleatas minkštiklis ir paviršiaus aktyvumo medžiaga, gaunama iš glicerino ir oleinės rūgšties.

Pradėkime nuo to, kad mano galvos oda nėra jautri ir kažkokių ypatingų nusiskundimų neturiu. Aš nemėgstu natūralių šampūnų vien dėl to, kad jie labai prastai putoja. Šioje vietoje aš pasirenku rezultatą bei gerą galvos odos išplovimą (galvos oda mėgsta greitai riebaluotis, todėl tenka gan dažnai trinkti plaukus). Kai gavau šį Biok Dermatology šampūną, iš karto atidariau pakuotę, kad galėčiau užuosti aromatą. Kvepia gaiviai , tačiau kvapas nėra įkyrus, konsistencija skaidrios spalvos. Testavimo eigoje pastebėjau , kad šampūnas neblogai putoja, tačiau pačio kiekio reikia daugiau. Tai reiškia, kad jei jūs mėgstate itin putojančius šampūnus, priemonės išnaudosite daugiau, nes didesniam putojimu išgauti natūralu jog reikia didesnio kiekio produkto. Pats šampūnas plauna švelniai , po plovimo galvos oda jaučiasi gerai. Tiesą sakant, man puikiai tiko šis šampūnas , naudoju kasdieniam galvos odos trinkimui ir esu patenkinta. Produktas man nesausino, tačiau visiškai įvertinti produkto negaliu ir negaliu pasakyti ar jis idealus jautriai galvos odai, nes mano oda nėra jautri. Būtų įdomu išgirsti nuomonių iš merginų, kurios turi tokią galvos odos problemą. :) Tiesa, šio šampūno yra 200 ml, o kaina ~ 10,49 eur.
3 komentarai:

  1. Būtent nuo tokių putokšlių kaip SLS ir riebaluojasi dažniau plaukai :) ir tikrai netiesa, kad visi natūralūs šampūnai prasčiau putoja, Natura Siberica pvz puikiai putoja! :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Reikės pabandyti, nes vis užtaikau ant labai prastai putojančio ir plaunančio.:) O kokį būtent naudoji? Nesakau, kad visi, bet dauguma prastai putoja.:)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Naudoju Natura Siberika tokį žalsvą, riebiems plaukams :) bet iš natūralių esu bandžiusi Desert Essence, Alterra, Acure Organics, visi jie gerai putojo, aš irgi negaliu pakęst, kai neputoja, nusiskundimų neturėjau :)

    AtsakytiPanaikinti