Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. balandžio 23 d., šeštadienis

Davines OI ALL IN ONE MILK Plaukus gražinantis pienelis „Viskas viename“Apie Davines aš sužinojau iš Alionos blogo. Ji labai dažnai rašo apie šias priemones bei negaili pagyrų. Natūralu, kad man pasidarė smalsu ir noras išbandyti šio gamintojo priemones vis didėjo ir didėjo. Perskaičiau kiekvieną apžvalgą ir supratau, kad pažintį su Davines pradėsiu nuo plaukų pienelio. Svariausi teiginiai renkantis šį produktą buvo - apsauga nuo karščio, žvilgantys, minkšti bei švelnūs plaukai, kondicionavimas bei drėkinimas.


1983 m. Bolatti šeima įsteigė „Davines Group” Parmos mieste, Italijoje. „Davines Group” – tai tyrimų laboratorija, gaminanti aukštos kokybės plaukų priežiūros produktus garsioms kosmetikos firmoms visame pasaulyje. Po dešimtmetį trukusio produktų tobulinimo pradėjome kurti savo prekės ženklą Davines produktams, skirtiems tik grožio salonams, o 1996 m. ėmėme gaminti atitinkamus odos priežiūrai skirtus produktus geriausiems spa salonams. Po trisdešimties darbo metų Davines bendruomenė aprėpia 75 šalis, tūkstančius salonų ir šimtus entuziastingų kirpėjų. Mes toliau plečiamės, išlaikydami savo būstines Parmoje, Niujorko mieste, Paryžiuje, Londone ir Meksikos mieste. Mūsų šaknys lieka tvirtai įaugusios Bolatti šeimos valdomojoje tyrimų laboratorijoje, kurioje vadovaujamės siekimu kurti kokybiškus, originalius ir amžinai išlaikančius savo vertę produktus.

Gamintojo aprašymas:

"Ypatingai turtinga pienelio maitinanti formulė puikiai atlieka kelias funkcijas: suteikia žvilgesio, minkštumo ir švelnumo, palengvina sausų ir šlapių plaukų šukavimą, sustabdo garbanavimąsi, puikiai kondicionuoja, drėkina ir suteikia plaukams tankumo, jų nepasunkindamas."
Labiausiai mane sužavėjo tas faktas, jog priemonė tarsi susideda ir iš kelių produktų viename gaminyje. Tai reiškia, jog, esant poreikiui ,nereikia su savimi vežiotis viso lagamino plaukų priežiūros priemonių, o užtenka su savimi pasiimti vos vieną. Puiku tiesa? :) Pienelis savo konsistencija iš ties primena pienelį skirtą veido odos valymui, todėl su pavadinimu pataikyta 100 %. Aš turiu  50 ml talpos buteliuką, jo kaina ~ 12 eur. O jau koks kvapas pasakiškas. Net nežinau kaip jį nupasakoti, nes anksčiau man nebuvo pasitaikę tokie kvapai, bet kvepia tikrai įdomiai bei skaniai. Pienelį purškiau ant drėgnų plaukų bei švelniai įtryniau į plaukus. Iš karto galiu pasakyti, kad džiovinimas pagreitėjo, plaukai tapo itin lengvi, minkšti bei švelnūs, be to atsirado ir žadėtas blizgesys. Atrodo jog maitinimui ir drėkinimui naudota kaukė,bet daug lengvesnės konsistencijos ,tačiau juk žinome, kad tai tik Davines OI ALL IN ONE MILK Plaukus gražinančio pienelio „Viskas viename“ nuopelnas. Be to, pastebėjau, jog po šio produkto plaukai tampa tiesesni. :) O jei jūs kiekvieną dieną tiesinate , garbanojate ar kitaip deformuojate plaukus, šitas produktas privalo būti jūsų plaukų priežiūroje. Labai rekomenduoju!:)Platinimo vietas, kur galite įsigyti Davines produktus, rasite čia: http://www.davines.lt/partneriai


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą