Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. balandžio 16 d., šeštadienis

GARNIER "NEO DRY MIST" PURŠKIAMI ANTIPERSIPRANTAI


Sveikos, merginos. Truputį apleidau rašymą, nes studijos atima visą mano laiką .:) Šiandien šeštadienis, todėl pagaliau galiu pailsėti , o man geriausia poilsio forma  - rašymas. :) Garnier pristatė naujienų naujieną - Neo Dry Mist dezodorantus, kurie savo purkštuku visai neprimena mums įprastus akiai purškiklius. Pagrindinis šio antiperspiranto išskirtinumas – naujasis difuzorius: apvalus, turintis 10 tolygiai paskirstitų skylučių, kurios užtikrina itin švelnų ir tolygų pažąstų padengimą.Gamintojo aprašymas:

"Pirmasis NEO purškiamas dezodorantas, pasižymintis itin stipriu poveikiu nuo prakaito, bet tuo pačiu itin švelnus odai. Su inovatyviu itin švelniai ir smulkiai antiperspirantą paskirstančiu difuzoriumi.

NEO sauso purškiamo antiperspiranto pagrindinė nauja savybė, kurią moterys ir jų oda spės pamilti, inovatyvi pakuotė: patentuotas itin švelniai ir smulkiai antiperspirantą paskirstantis difuzorius. Itin inovatyvus žiedo formos difuzorius turi 10 labai siaurų tolygiai paskirstytų skylučių, kurioms sukurti prireikė 5 metų bandymų bei 11 užregistruotų naujų patentų. Daugiau jokio didelio spaudimo purškimo naudojant tradicinis dezodorantą: naujasis NEO difuzorius leidžia itin švelniai paskirstyti antiperspirantą and jūsų odos. Inovatyvus sprendimas leidžia užtikrinti tolygų paskirstymą ir efektyvesnį produkto naudojimą."Gavau testavimui du dezodoranto variantus - Rožinis (Floral Touch) bei Oranžinis (Fresh Blossom).  Tūris 150 ml, kaina ~ 3,79 eur. Iš viso šioje kolekcijoje yra penki skirtingi kvapai, todėl išsirinkti mėgiamą kvapą tikrai galima.:) Žinoma, labiausiai mane sudominęs dalykas buvo tikrai ne kvapas (nors kvapai man patiko ypač Fresh Blossom), o apvalios formos difuzorius. Prisipažinsiu, iš pradžių ilgokai žiūrinėjausi bei nagrinėjau difuzorį, nes juk tai naujovė ir ją reikia ištyrinėti. :) Pirmą kartą dezodorantą purškiau tiesiog į orą, kad suprasčiau pro kur ir kaip purškia aplikatorius. Likau maloniai nustebinta, nes skirtingai nei paprasti dezodorantai purškiantys itin didele srove, šis purškia lengva dulksna bei apima didesnį odos plotą. Galėčiau paminėti, kad dezodorantas puikiai susitvarko su prakaitu, nemaloniu kvapu bei nedirgina odos. Naujove esu labai patenkinta ir galiu drąsiai rekomenduoti išbandyti ir jums. :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą