Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. balandžio 30 d., šeštadienis

„Konjac Sponge” kempinėlė visiems odos tipams „Pure White”


Turbūt jau visos blogerės papasakojo apie šį gėrį - „Konjac Sponge” kempinėlę skirtą veidui prausti. Man teliko visoms pritarti ir užtvirtinti tą faktą jog ši kempinėlė tikrai šaunus dalykėlis, tačiau be jos taip pat galima gyventi. :)
„Konjac Sponger” kempinėlės yra 100% natūralūs produktai, kurie sukurti ir pagaminti naudojant Konjac augalo (Leopardinio amorfofalo) privalumus. Dėl šios priežasties produktas tinkamas net jautrios odos savininkams. Konjac kempinės yra minkščiausios, švelniausios ir dar efektyvus, odą valantis, produktas rinkoje. Tyrinėjimais Japonijoje buvo įrodyta, kad Konjac kempinės yra pačios geriausios nekenkiančios odai, nei paprastos jūrinės ar dar kokios kitos kempinės. Unikali kempinės struktūra, švelniai masažuoja odą, skatina kraujotaką ir naują odos ląstelių vystymąsi. Paliekanti odą nepaprastai švarią ir gaivią. 


Kempinėlė giliai valo poras bei inkštirus ir švelniai šveičia veido odą. Šio produkto pagalba yra pašalinamos net vandeniui atsparios makiažo priemonės. Unikali augalinio pluošto struktūta stimuliuoja kraujotaką ir skatina odos ląstelių atsinaujinimą.


NAUDOJIMAS

1. Prieš naudojant kempinėlę ją reikia sudrėkinti vandeniu. Jeigu kempinėlė yra naudojama ne pirmą kartą ir išdžiuvo, visada leiskite pilnai sugerti vandenį prieš naudojimą;

2. Sukamaisiais judesiais masažuokite veido odą, daugiau dėmesio skirdami jautrioms ir probleminėms vietoms. Prausiant veidą šia kempinėle papildomai jokios kosmetikos priemonės nėra privalomos, tačiau galimos naudoti. Kempinėlės pagalba Jūsų įprastas veido prausiklis pateks giliau į odą ir geriau ją veiks;

3. Po naudojimo kempinėlę išplaukite, nuspauskite vandens perteklių (kempinėlės niekada negręžkite, nes tokiu būdu ji gali būti pažeista) ir pakabinkite sausoje, gerai vėdinamoje vietoje, kad išdžiūtų. Nelaikykite dušo kabinoje ar kitoje itin drėgnoje aplinkoje.


Aš turiu baltos spalvos kempinėlę, kuri tinka visiem odos tipams. Kai ištrauki kempinėlę iš įpakavimo, ji būna kieta kaip akmuo, todėl iš pradžių atrodo neįtikėtina, jog šis daikčiukas itin švelniai prausia veido odą. :) Vos tik kempinėlę pakišu po tekančia vandens srove, ji  ima minkštėti kol tampa itin minkšta. Jos tekstūra labai maloni , prausti veidą vienas malonumas. Tikiu , kad ši kempinėlė prisideda prie mano odos gerbūvio, tačiau kažkokių stebuklų tikrai nepastebėjau. Dar vienas faktas, kuris mane neramina - transportavimas bei laikymas. Kempinėlė neturiu jokios dėžutės, ji nuolat kažkur gulinėja ar kabo. Man atrodo jog tai puikus būdas veistis bakterijomis, nors kaip ten yra iš tikrųjų negaliu pasakyti. :) Reziumuojant, man patiko kempinėlė , kai papildomas akcentas veido odos priežiūroje, tačiau tai nėra tas daiktas, kuris yra būtinas ir be kurio negalima gyventi. :) 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą