Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. balandžio 23 d., šeštadienis

L'OCCITANE en Provence Nauja kolekcija "La Collection de Grasse"


Ketvirtadienį lankiausi Panoramoje L'OCCITANE en Provence parduotuvėje apžiūrėti naują "La Collection de Grasse" kolekciją, kuri alsuoja tikru pavasariu. Taip pat šiuo metu taikomas 20 % nuolaida įvairiems rinkiniams, todėl jei dar neturite dovanos savo mamai, nepraleiskite šio pasiūlymo. O dabar keliaukime kartu su manimi pasižvalgyti po stendą. :)

Graso miestelio, įsikūrusio pietų Prancūzijoje, netoli Viduržemio jūros, istorija yra tiesiogiai susijusi su odadirbiais, kurie kvėpindavo odas aromatingomis esencijomis, kurios buvo gaminamos iš šio saulėto regiono augalų. Greitai jie pradėjo ieškoti kvapų tolimesnėse vietovėse, kad praturtintų savo kvapų paletę. Taip Grasas tapo pasauline kvapų sostine - tai buvo vieta, į kurią atkeliaudavo kvapieji ingredientai iš tolimų ir artimų kraštų. Neilgai trukus šio miestelio laboratorijose garsiausi parfumeriai tobulindavo savo įgūdžius ir gilindavo žinias.„Néroli & Orchidée“ –tai švelnus, virpantis šilko prisilietimas, švelni kvapo harmonija, kurį sukuria kibirkščiuojantys apelsinų žiedų (neroli) eterinis aliejus iš Tuniso ir moteriškos, vaiskiai baltosios orchidėjos absoliutas iš Madagaskaro. Baltųjų irisų, pakalnučių natos elegantiškai sukasi ir glosto jūsų uoslę. Tai kibirkščiuojantis gėlinis aromatas su švelnia gėlių pieno paslaptimi, ypač tinkami tada, kai iki laimės tik gulbės ar gėlės pieno ir tetrūksta. Šią kolekciją sudaro: dušo želė (250 ml – 14,5 €), vonios pienelis (250 ml – 20 €), kūno pienelis (250 ml - 23,5 €), lūpų balzamas (12 ml – 8 €), tualetinis vanduo (75 ml – 57 €), rankų kremas (30 ml – 8 €).


„Jasmin & Bergamote“ – tai jausmingas ir subtilus aromatas. Tai kvapų duetas, kuriame susijungia jazminų absoliutas iš Graso ir bergamotės eterinis aliejus iš Italijos. Pajuskite subtilų ir jausmingą aromato prisilietimą. Rafinuotas jazmino dvelksmas persipina su citrusinių vaisių lengvumu. Tai maloni aromatų sintezė. Mandarinai, bergamotės ir citrusinių vaisių lapeliai suteiks jums energijos, o smulkūs jazminų žiedeliai suteiks elegancijos. Šią kolekciją sudaro: tualetinis vanduo (75 ml - 57 €), dušo želė (250 ml - 14,5 €), kūno pienelis (250 ml - 23,5 €), rankų kremas (30 ml - 8 €), muilas (75 g. - 5,5 €).


„Thé Vert & Bigarade“ – tai aromatas, dovanojantis gaivą, kuriame dominuoja žaliosios arbatos ir karčiojo apelsino akordai. Tai malonus gaivos pliūpsnis, numalšinantis troškulį ir suteikiantis vasariškos gaivos. Tai aromatas, kuris mintimis nukels jus į Provanso žemę, kur ore sklando žolelių ir gamtos kvapas. Žalia arbata, matė dovanoja išraiškingą vėjo pasivaikščiojimą laukuose, o citrusinių vaisių melodija maloniai jus atgaivins ir maloniai nuteiks. Šią kolekciją sudaro: tualetinis vanduo (75 ml - 57 €), dušo želė (250 ml - 14,5 €), kūno pienelis (250 ml - 23,5 €), rankų kremas (30 ml - 8 €), muilas (125 g - 7 €)


Iris Bleu & Iris Blanc – išskirtinis šios kolekcijos aromatas, kuriame dera mėlynojo iriso iš Graso aksominės natos, švelnumo ir vaiskumo akordų šiam aromatui suteikia baltojo iriso iš Viduržemio jūros regiono natos. Šią kolekciją sudaro: tualetinis vanduo (75 ml - 57 €), dušo želė (250 ml - 14,5 €), kūno pienelis (250 ml - 23,5 €), rankų kremas (30 ml - 8 €), muilas (75 g. - 5,5 €).


„Fleur d’or & Acacia“ - šventinis šios kolekcijos aromatas, kuriame dera jaukumas ir šviesa, kurį sukuria mimozų absoliutas iš Graso ir akacija iš Viduržemio jūros regiono.„ Fleur D‘or & Acacia“ - štai kaip apie šį aromatą prabyla Karine Dubreuil (žinoma parfumerė, šių aromatų kūrėja) : “Mano močiutės sode mimozų medžiai sviro nuo gausybės pūkuotų aukso gėlelių. Tai aromatas, kuris mane nuneša į vaikystę.“ „Fleur d’or & Acacia“ - jaukus ir šviesus aromatų duetas, kurį sukuria mimozų absoliutas iš Graso ir akacija iš Viduržemio jūros regiono. Tai švelnus akacijų prisilietimas, užburiantis mimozų dvelksmas, liuliuojantis citrinų kibirkščiavimas ir glostantis muskuso šešėlis.Šią kolekciją sudaro: tualetinis vanduo (75 ml - 57 €), dušo želė (250 ml - 14,5 €), kūno pienelis (250 ml - 23,5 €), rankų kremas (30 ml - 8 €).Iš ties, kolekcija labai graži, kvapai nerealūs. Jau nusižiūrėjau kokį rinkinuką nupirksiu savo mamai, nes ji labai mėgsta šį prekės ženklą. Taip pat ne už ilgo jums papasakosiu apie Néroli & Orchidée Kūno aliejų bei Lūpų balzamą, kurie papildė mano kosmetinę orchidėjos aromatu. :) Komentarų nėra:

Rašyti komentarą