Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. balandžio 24 d., sekmadienis

L'occitane „Neroli & Orchidée“ Kūno aliejus bei Lūpų Blizgesys


Orchidėjos - vienos gražiausių kambarinių gėlių džiuginančios akį savo puošniais žiedais. Orchidėja - paslaptinga, grakšti, egzotiška bei gracinga. Neroli aromatas išsklaido slogias mintis, praskaidrina nuotaika, sušvelnina įtampą, pašalina dirglumą, bet pirmiausia akivaizdžiai sustiprina moterišką žavesį ir patrauklumą. Orchidėjos ir Neroli aromatas susipina į vieną visumą, kurią sutiksime L'occitane „Neroli & Orchidée“  kolekcijoje.
Gamintojo aprašymas: 

„Kūno aliejus „Neroli & Orchidée“ Tai švelnus aksominis prisilietimas! Šis sausasis „Néroli & Orchidée“ kūno aliejus maitina, ypatingai švelnina ir subtiliai pakvėpina odą viliojančiu, eleganciją dvelkiančiu aromatu. Formulėje derantys citrinmedžių žiedų (neroli) eterinis aliejai, kvapnieji baltųjų orchidėjų ir kibirkščiuojančių karčiųjų apelsinų žiedų natos, saulėgrąžų aliejus odą maitina, glotnina, dovanoja jai šilko švelnumą.Lūpų blizgis „Neroli & Orchidée“ Šis švelnus lūpų blizgesys suteikia lūpoms rožinį atspalvį ir šviesą atspindintį žvilgesį. Papildytas apelsinų žiedų (neroli) esencija iš Viduržemio jūros regiono, baltųjų orchidėjų absoliutu iš Madagaskaro ir kibirkščiuojančiais karčiaisiais apelsinais iš Provanso, subtiliai pakvėpins lūpas subtiliu aromatu. Patogu, nedidelė pakuotė ras vietos kiekvienoje rankinėje, tad galėsite blizginti lūpas vos tik to užsinorėsite."

Néroli & Orchidée“ –tai švelnus, virpantis šilko prisilietimas, švelni kvapo harmonija, kurį sukuria kibirkščiuojantys apelsinų žiedų (neroli) eterinis aliejus iš Tuniso ir moteriškos, vaiskiai baltosios orchidėjos absoliutas iš Madagaskaro. Baltųjų irisų, pakalnučių natos elegantiškai sukasi ir glosto jūsų uoslę. Tai kibirkščiuojantis gėlinis aromatas su švelnia gėlių pieno paslaptimi. Šios kolekcijos kvapai iš ties nuteikia pavasariškai ir nuneša kažkur į žydinčių sodų pievą. Šią kolekciją sudaro: dušo želė (250 ml – 14,5 €), vonios pienelis (250 ml – 20 €), kūno pienelis (250 ml - 23,5 €), lūpų balzamas (12 ml – 8 €), tualetinis vanduo (75 ml – 57 €), rankų kremas (30 ml – 8 €). Aliejaus turime 75 ml, kaina ~ 29 eur. Jei ant buteliuko nebūtų parašyta jog tai yra kūno aliejus, bučiau pagalvojusi jog laikau rankose itin prabangius kvepalus. Iš kitos pusės labai nesuklysite jei pagalvosite jog tai kvepalai, nes kūnas po šio aliejaus kvepia pasakiškai ir itin ilgai. Po maudynių duše ar vonioje, sukamaisiais judesiais įmasažuoju aliejų kol visiškai susigers. Didžiulis pliusas jog aplikatorius yra purškiamas (lygiai toks pats kaip ir įprastų kvepalų), todėl aliejų galima padengti plonu sluoksniu bei jo nepadauginti. Oda pamaitinta, švelni bei ypatingai kvepianti. Sakyčiau, jog pirkti aliejų itin apsimoka, nes jis ne tik puoselėja odą, bet ir tarnauja kaip kvepalai. Dar vienas pliusas - aliejų galima aplikuoti ir ant plaukų. Visi vyrai einantys iš paskos užuos neapsakomai malonų aromatą sklindantį nuo, kedenamų vėjo, plaukų.  Turbūt jau atsakiau į klausimą ar verta pirkti šį aliejuką. :) Be jokios abejonės! Taip pat turiu ir lūpų balzamą iš šios kolekcijos. Jis yra išspaudžiamo tipo tūbelėje, tūris ~12 ml, kaina ~ 8 eur. Konsistencija bei tekstūra itin maloni, nesubėga į raukšlytes, labai gražiai išlygina lūpų paviršių. Formulėje derančios citrinmedžių žiedų ir orchidėjos natos pakvėpina lūpas maloniu, elegantišku, viliojančiu aromatu. Galiu pasakyti, kad blizgesys puikiai drėkina bei maitina, todėl tai nėra tik skaniai kvepiantis balzamas. Balzamas lūpoms suteikia natūralų rožinį atspalvį bei spindesį. Rekomenduoju užsukti į L'occitane parduotuvę bei gyvai apžiūrėti šią kolekciją. Tikiu, kad tuščiomis išeiti nepavyks.:))


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą