Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. balandžio 17 d., sekmadienis

MAKE UP FACTORY Diamond Stripes Akių šešėliai


Šie turimi MAKE UP FACTORY Diamond Stripes Akių šešėliai yra iš Make Up Factory Riviera Flair Spring 2016 kolekcijos. Galima pagalvoti jog tai skaistalai ir jūs labai nesuklysite jei juos panaudosite būtent taip, kadangi tai daugianfunkcinė priemonė, kurią galima naudoti kaip tik išmanote. :) Gamintojo aprašymas:

"DEIMANTINĖS JUOSTELĖS 
Penkių atspalvių žėrintys birūs šešėliai harmoningam įvaizdžiui.
Kerinčiai žėrintys šešėliai padės lengvai sukurti kvapą gniaužiantį makiažą. Visus penkis atspalvius galima naudoti atskirai arba tarpusavyje derinti skirtingose kompozicijose. Šilkinės konsistencijos šešėliai lengvai padengia voką, suteikia nuostabaus švytėjimo. Be kvapiųjų medžiagų ir parabenų. Tinkamumas odai patikrintas dermatologų."

Aš turiu testerinį variantą, perkant įprastą įpakavimą šešėliai atrodo štai taip. :) 

Iš karto prisipažinsiu, kad man šėšėlius daug labiau patiko naudoti kaip skaistalus ar kaip priemonę, suteikiančią skruostams švytėjimo. Kodėl? Todėl, kad šešėliai nėra labai ryškios pigmentacijos, o suteikia tik šiek tiek spalvos. Šias blizgias spalvas patariu naudoti ant matinių ar bazinių šešėlių, tokiu būdu išgausite ryškesnį variantą. Tai pat šiems šešėliams būtina akių bazė, nes gali viskas subėgti į raukšleles. Man labai patiko parinktos spalvos, puikiai tinkančios vasarai. Ši priemonė labai gražiai pagyvina skruostus bei skruostikaulius, suteikia veidui lengvo švytėjimo. Jei ieškote labai geros pigmentacijos šešėlius, šie to pasiūlyti negali, tačiau jei ieškote švelnių atspalvių bei daugiafunkcinės priemonės - išbandykite šį variantą. :) Turima spalva 40 Metallic Rose, kaina ~ 22,50 eur, rasite Kosmadoje ar Kristianoje.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą