Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. balandžio 30 d., šeštadienis

MALU WILZ , ArgaBeta, ONE produktai iš proco.lt


Mane palepino labai gražiai supakuotu siuntinuku su įvairiomis grožio priemonėmis. Ačiū jums už tokį grožį (matosi jog kompanija nesumetė produktų tiesiog į voką, o užtruko dėliojant bei komponuojant siuntinį). Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti jog tai grožio dėžutė, nes yra ir pilno dydžio produktų, ir mėginukų, tačiau taip nėra. :) Dar visko nespėjau išbandyti , tačiau noriu jums parodyti šios dėžutės turinį, o atsiliepimai apie kiekvieną produktą bus atskirai.:)

Didžiausias čia esantis produktas yra 10 in One purškiama kaukė - kremas. Ši priemonė skirta daugiafunkciniam naudojimui tiek profesionalui darbe, tiek klientui namuose. 10 poveikių viename buteliuke: Veikia prieš plaukų senėjimą, turi antioksidacinių savybių, apsauga nuo UVB ir UVA spindulių, apsauga nuo karščio poveikio: džiovintuvas, tiesinimo žnyplės ir kt. Puikiai atpalaiduoja plaukus, glotnina ir veikia antistatiškai, maitina pažeistus ir dažytus plaukus, paryškina spalvą, suteikia blizgesio, plaukai suminkštinami ir tampa švelnūs, saugo galiukus nuo išsišakojimo, stiprina plaukus. Bus labai įdomu išbandyti šią priemonę, nes man labai patinka daugiafunkcinės priemonės, ypač jei jos atlieka visus anksčiau minėtus aspektus. :)


Labiausiai mane sudominęs dalykas - Šviesą atspindintis maskuoklis Light Reflector. Šešėliai, linijos ir mažos raukšlelės padengiamos šviesą atspindinčiais pigmentais tampa nepastebimos. Veido oda atrodo lygesnė ir spinduliuojanti gaivumu. Šis maskuoklis nesubėga į raukšleles, jo tekstūra itin lengva ir maloni veido odai. Kremo sudėtyje yra šviesą atspindinčių pigmentų, kurie vizualiai išlygina veido reljefą. 

Toliau keliaukime prie Argan Beta argano aliejaus plaukams, kurį jau spėjau išbandyti. Jis superinis. :) ArgaBeta aliejukas - intensyviai veikia plaukus geriausiam rezultatui pasiekti. Drėkina, maitina. Plaukai tampa lengviau šukuojami, glotnūs, elastingesni. Aliejukas greitai įsigeria, nepalieka riebalinio sluoksnio. Plaukai po kelių naudojimų tampa minkštesni, sveikai spindi, išryškėja spalva. Naudojant po kirpimo efektyviai saugo nuo galiukų skilinėjimo
Aliejuką sudaro argano aliejus ir beta karotenas. Argano aliejus sustiprina plaukus ir saugo juos nuo laisvųjų radikalų (plauko senėjimo procesų). Beta karotenas - sustiprina natūralią plaukų apsaugą, atkuria plaukų gyvybingumą.
Su UV filtrais.


Taip pat siuntinyje radau ir akių šešėlius Sea of love. Šešėliai labai mažyčiai , tačiau kokybė gera.


Iš mėginukų radau ArganBeta Maitinantį plaukų šampūną su argano aliejumi ir jūrinių dumblių ekstraktu bei MALU WILZ Kreminę glotninančią pudrą.

Tokie pirmi įspūdžiai, o pilni atsiliepimai jau netrukus. :) 
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą