Instagram: viktorija_andriukaitiene

2016 m. balandžio 24 d., sekmadienis

MOSSA "AGE EXELLENCE MIRACLE PEEL" Šveičiamoji kaukė su AHA rūgštimi


MOSSA yra organinės kosmetikos prekės ženklas. Odos priežiūros produktai yra sukurti remiantis unikaliomis, organinėmis, ECOCERT sertifikatu sertifikuotomis vitaminų formulėmis iš Šiaurės regionuose užaugintų uogų. Pirmasis produktas, kurį teko išbandyti iš Mossa asortimento buvo šveičiamoji kaukė su AHA rūgštimi. AHA rūgštis gali tapti tikru išsigelbėjimu odai, kadangi ją švelniai šveičia, valo, minkština bei drėkina, skatina ląstelių atsinaujinimą, veikia antibakteriškai. Ši rūgštis didina odos elastingumą, balina randelius, dėmes, lygina ir atgaivina odos spalvą, drėkina, suteikia sveiką išvaizdą. Jau po pirmo naudojimo įsimylėjau šią kaukę ir labai rekomenduoju išbandyti ir jums, nes tinka visiems odos tipams.:)

Gamintojo aprašymas:

" Iš karto veido spalvą pagyvinanti šveičiančioji kaukė vos per penkias minutes atjaunina odos atspalvį ir tekstūrą, poras padaro mažiau matomomis, sumažina hiperpigmentaciją bei raukšlelių ir raukšlių matomumą. Natūralios šveičiančiosios AHA rūgštys švelnina ir valo odą. 
Atjaunina odos spalvą ir tekstūrą
Poros tampa mažiau matomomis
Natūralios šveičiančiosios AHA rūgštys švelnina ir valo odą.

Naudojimo nurodymai: tepkite ant švarios veido odos ir po 5–15 min. nuplaukite. Naudokite kartą ar du per savaitę. Tinka visų tipų odai. Po naudojimo galimas trumpalaikis odos paraudimas ir sudirgimas."Kaukė su AHA rūgštimi nuo paprastos kaukės skiriasi tuo, kad jei ant odos turite bent menkiausią žaizdelę iš karto pajusite labai nemalonų perštėjimą. Šią kaukę rekomenduoju jei turite problemų su spuogais (naudojant kaukę jie greičiau praeina). Parašyta jog kaukė pilinguojanti, tačiau ji neturi jokių pilinguojančių dalelių, todėl nesusimaišykite ir neapsigaukite. Jos veikimo principas kitoks - odą pilinguoja ne abrazyvinės dalelės ar granulės, o AHA rūgštis. Pati konsistencija skystoka, yra auksinės spalvos blizgučių. Kaukės yra ~ 60 ml, kaina ~ 10 eur. Kaukę reikia aplikuoti ant švarios veido odos (aš aplikuoju kaukę po to, kai palaikau ant veido šiltą rankšluostį) bei palaikyti 5-15 min (jautriai odai rekomenduoju laikyti kaukę ~ 5 min, riebiai bei mišriai ~ 15 min). Rezultatas džiuginantis akį - oda itin švelni bei lygi, vientisesnis odos atspalvis, mažesnės poros. Taip pat pastebėjau, kad kaukė balina odą bei mažina pigmentines dėmes. Jei turite itin spuoguotą nugaros odą, kaukė taip pat puikiai pasitarnaus. Tiesa, kaukės kvapas labai įdomus, todėl būtinai susipažinkite su kvapu, nes jis patiks ne visoms. Iš kitos pusės galima pakentėti, nes kaukės poveikis super duper tobulas. :) Beje, kaukę rasite Drogas parduotuvėse.:) Gal esate bandžiusios ką nors iš Mossa produkcijos ir galėtumėte rekomenduoti išbandyti ir man? :)  Komentarų nėra:

Rašyti komentarą